Šperky na léto

Léto, sluníčko, dny strávené u vody, na to se těší nejen děti, protože mají zrovna v tu dobu prázdniny, ale také dospělí, kteří si rádi od všedních starostí odpočinou a nabijí znovu síly. Odreagovat se od denní rutiny je potřeba a trošku změnit i styl oblékání. Dress code nahradí letní šaty a plavky. Můžeme si dovolit velké slamáky a tenké halenky, aby nám bylo příjemně.

V této době si můžeme dopřát i výrazné šperky, které plavkám opravdu sluší, nebo jemné řetízky na nohu, či vrstvené šperky, kterými ukážete svou hravost.

Velmi oblíbené jsou v tomto období šperky s letními motivy. Šperky s delfíny, jelikož jsou to vodní tvorové, máme v oblibě v letních dnech asi nejraději. Například celý komplet náramku, prstenu, piercingu, přívěsku, náhrdelníku i řetízku na nohu s delfíny, můžete mít v chirurgické oceli, nebo z rhodiovaného stříbra. Oba materiály jsou velmi odolné vůči okolním vlivům a nemění barvu.

Opálené pokožce velmi sluší zlaté šperky. A to ať už ze zlacené chirurgické oceli, zlaceného stříbra, nebo ze zlata. Zlaté šperky z pravého zlata pak mají největší výdrž díky tomu, že nejsou jen potaženy zlatou vrstvou, tím pádem se neošoupají. Pokud díky okolním vlivům zlato mírně změní barvu, velmi snadno jej vyčistíte pomocí čistícího hadříku na zlato, nebo roztokem na zlaté šperky.

Zlatý přívěsek srdíčko s českými granátyZlatý prsten s českými granáty

Řetízky a prstýnky na nohu hrají v letním období rozhodně prim. Je to totiž místo, které si jindy přes rok tak často nezdobíme. V zimě zahalujeme nohy do teplých ponožek a kozaček. V létě je však můžeme ukázat a třpytivá krása na kotníku opravdu zazáří. Nadchne Vás výběr těchto žádaných kousků, které prostě musíte mít.

Náramek a nákotník na nohuStříbrný náramek na nohu

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek