Jak vybrat mamince dárek

Co mamince?

Maminka si zaslouží ten nejlepší dárek. Hlavně proto, co všechno pro nás dělá. Blíží se svátek matek. | když maminka si zaslouží dárek kdykoliv, ne jen na svátek matek. Určitě jí chcete dát něco, co jí Vás bude připomínat. A hlavně jí zahřeje u srdíčka kdykoliv jí na to padne zrak. Proto jsme vybrali pár oblíbených šperků, které určitě vaší maminku potěší. Nezapomeňte, že Svátek matek připadá na 10.5.. I maličkost ji jistě potěší. 

Některé šperky jsou natolik nápadité, že do nich lze schovat malou upomínku, například v podobě fotky. Jsou to především stříbrné medailonky, které se nosí na řetízku na krku, aby byly snadno dostupné pro toho, kdo je nosí. Tak si kdykoliv připomínku na Vás může otevřít.

Medailonek srdce

Medailonek ve tvaru srdce, do kterého můžete vložit fotku. Tohle je perfektní dárek pro maminku. Takhle Vás bude mít stále u sebe.

Náramky z kamenů

Náramek tvořený drahými a léčivými kameny je ideální dárek. Šperk pak nebude jen připomínka či krásná ozdoba ruky, ale také nositel zdraví, či blokátor negativních věcí. Všichni z nás si přejí, aby byly naše maminky šťastné a bez zbytečných starostí a trápení. Vyberte jim například kámen podle znamení, nebo se mrkněte na kameny podle nemocí. U nás si určitě vyberete ten pravý, který bude Vaší mamince nejvíc slušet.

Náramky ze sekaných kamenů, jako je tento červený korál, jsou velmi univerzální vzhledem i barvou. Červená barva vše rozjasní a dodá energii a život. Šperky z rudých korálů si můžete vybrat třeba zde: Šperky s korály

Prsteny

Prsteny má ráda téměř každá žena. Velmi hezky ozdobí každou ruku. Symbol věčnosti, který prsten představuje je perfektní právě jako dárek mamince. Symbol nekonečné lásky k ní je nade vše. Vybírat můžete z různých materiálů od prstenů z chirurgické oceli, přes stříbrné prsteny až po prsteny ze zlata. Věříme, že každým takovým dárkem uděláte své mamince nesmírnou radost.

Prsten se srdcem. Srdíčko maminku jistě potěší. 

Šperkovnice a stojany

Má Vaše maminka šperků na rozdávání? Věříme, že rozdávat je jistě nechce, ale může si je uložit do krásné šperkovnice, nebo zavěsit na stojan na šperky, kde její poklady rozhodně vyniknou.

Stojan na šperky

Kabelka

Kožená kabelka je rozhodně vhodným dárkem pro každou ženu, protože bez ní by se málokterá obešla. Neplní jen funkci krásného doplňku, ale je především funkční. Do takové kabelky mnoho žen naskládá nepřeberné množství věcí, až se někteří muži nestačí divit. Do našich prostorných kabelek rozhodně může dát vše, co žena s sebou potřebuje mít. Navíc pravá kůže a kvalitní zpracování kabelek zajistí jejich dlouhou životnost.

Kabelky z pravé kůže

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek