Co vám řeknou barvy perel

Barev perel je pěkná řádka, v žádném případě se nemusíte spokojit jen s bílými perlami, které jsou sice klasikou ve třpytivém světě šperků, ovšem ne jediné. Perly můžeme najít od bílé v různých odstínech, přes růžovou, modro-černou až po zelené, které se objevují velmi zřídka. Každá žena si zaslouží být hýčkána a aby si plnila svá přání. Pokud je jedním z nich, mít perlový šperk, může pomoci přehled barev perel. Každá barva totiž symbolizuje něco jiného a symbolika perel je velmi zajímavá. Určitě stojí za to se o těchto jedinečných kouscích něco dozvědět. K nejžádanějším šperkům s perlami patří dámský perlový náhrdelník. Hned za ním stříbrný prsten s perlou.

Bílá perla

Bílá perla
Bílá perla je nejoblíbenější barvou perel vůbec. Je symbolem rafinovanosti a krásy, ale také nevinnosti. Bílou perlu musí mít každá žena, pokud chce být úspěšná a spokojená. Stříbrný prsten s bílou perlou je nádherný dárek pro nejmilejší. Bílá perla má navíc všechny charakteristiky ostatních perel. Typická perleťová barva je na bílé perle velmi hezky vidět a jsou patrné i rozdíly v odstínech zbarvení perleti. Některá je spíše do pudrového odstínu, jiné jsou s narůžovělými odlesky.

Růžová perla

Růžová perla
Růžová perla je hned po bílé ta nežádanější. Růžová je barva srdeční čakry a přináší nám to, po čem my ženy toužíme. Růžová perla přináší lásku a ochranu a tu ženy potřebují. Něžné růžové perly vzbudí v ženě ty nejjemnější city, oči zjihnou a srdce zaplane. Stříbrné náušnice s růžovou perlou mohou být i skvělým dárkem.

Černá perla

Černá perla
Černá perla je symbolem úspěchu. Přestože se jim říká černé, mívají ve skutečnosti různé barvy, od stříbřitě bílé až po sytě černou. Barvu mohou mít i petrolejovou, modro fialovou a nazelenalou. Tento druh perel je velmi vzácný. Černé perly jsou pro ženy, které ví co chtějí. Jsou symbolem luxusu a smyslného tajemna, které v sobě každá žena skrývá. Stříbrné náušnice s černou perlou chce mít určitě každá žena ve své šperkovnici.

Šedá perla

Šedá perla

Stříbřitě šedé perly s jemnými perleťovými odlesky v duhových barvách nadchnou snad každého. Jsou odlehčením od černé, ale nejsou nudně bílé, jako klasické perly. Mají totiž nádech drahého kovu - stříbra. Možná proto po nich sáhne nejedna žena, při svém výběru. Šedé perly jsou symbolem velkorysosti a šlechetnosti. Navíc se díky neutrální barvě kovu velmi snadno kombinují s dalšími šperky. Dámský náhrdelník z šedých perel k omotání tříkrát kolem krku upoutá na první pohled.

Zelená perla

Zelená perla

Zelené perly jsou vidět jen málo kdy. Jejich zeleno-zlatá barva však stojí za to, dát si tu námahu a vyhledat je. Navíc, u nás seženete jak dámský náhrdelník ze zelených perel tak i dámský náramek ze zelených perel a nemusíte tedy nikde jinde hledat. Uklidňující zelená barva, je symbolem přírody, všeho živého a nových začátků. Stejně jako se pro klid a harmonii obracíme do přírody, nesou tuto energii i zelené perly.

Oranžová (lososová) perla

Lososová perla

Ani bílé, ani růžové. Pro nerozhodné jsou určitě perfektní volbou oranžově zbarvené perly. Jsou lehce nenápadné, protože mají podobnou barvu jako kůže. Nejsou proto křiklavé a je možné je využít v každé situaci. Oranžové perly pomáhají s vyjadřováním, povzbuzují nesmělé a dodávají jim odvahy. Oranžové perly jsou také symbolem upřímnosti a vyrovnanosti. Dámský perlový náramek v různých barevných odstínech vypadá skvěle na každé ženě.

Máte už jasno, které perly jsou ty nej? Pokud ne, jistě vás uchvátí v jednotlivých špercích. V každém vypadají trochu jinak, ale zaručeně vždy perly udělají ženě radost. Celou kategorii naleznete zde: Šperky z pravých perel

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek