Středě patří fialová

Středa, jak už sám název dne napovídá, je uprostřed pracovního týdne. V tento den, obzvláště po úterku, je dobré uklidnit trochu nervy a dostat se trochu do pohody. Přece jen je ještě polovina týdne před vámi a potřebujete pracovat s čistou hlavou.

Vyberte si proto šperky fialové, které pomohou uklidnit rozbouřené emoce. Fialová barva je vysoce uklidňující na nervy a především právě na emoce. Emoce odrážejí to, co právě prožíváte a to má vliv na vaše chování, jednání, náladu i výraz tváře. Jen těžko je dokážete sami svou vůlí ovlivnit a fialová barva může pomoci s pozitivnějším vnímáním toho, co prožíváte. Kromě samotné fialové barvy, můžete některé věci ovlivnit i pomocí léčivých kamenů, jako je například fialový ametyst. Právě ten je kamenem přiřazený středě.

Fialové náušnice

Náušnice jsou šperky, které mají nejblíže k mozku a tedy i jeho činnosti. Kameny a minerály které působí na psychiku, komunikaci a vše co vaše hlava zpracovává, jsou pak ideální, jako náušnice. Je už pak na vás, zda si vyberete stříbrné náušnice či náušnice z jiných materiálů. Jen pamatujte, že minimalistické náušnice, takzvané pecky, vypadají perfektně téměř vždy. Dlouhé visací náušnice zase prodlužují obličej a vypadají velmi dobře, pokud máte vyčesané vlasy.

Stříbrné náušnice fialový ametystVisací stříbrné náušnice fialový čaroitOcelové náušnice fialová srdíčka SwarovskiDámské stříbrné náušnice s barevnými kamínky

Fialové přívěsky

Přívěsky jsou zase nejblíže srdci a proto pomohou v "srdečních záležitostech", při tom, co cítíte a prožíváte srdcem. Oblíbené přívěsky či náhrdelníky ve fialové barvě jsou nejen velmi krásné, ale také tvoří stylový doplněk. Působí perfektně na psychiku i díky účinkům kamenů, ze kterých jsou vytvořeny.

Stříbrný přívěsek fialovýStříbrný přívěsek korálek, s fialovými kamínkyStříbrný fialový přívěsek

Fialové náramky

Náramek, který budete mít na ruce, uvidíte více než náušnice a tím si i můžete v průběhu dne připomenout a vnímat uklidnění. Vládcem středy je Merkur, který napomáhá komunikaci a dává jasné myšlení. Komunikujte, nejen slovy, ale gesty, aby bylo vaše sdělení jednoznačné. Mít fialový náramek je ve středu velmi užitečné.

Fialová achátový náramek na gumičceNáramek fialový čaroit na gumičceStříbrný náramek s modrými a fialovými kamínky

Fialové prsteny

Prstýnek, stejně jako náramek uvidíte asi ze svých šperků nejčastěji, proto si ve středu vyberte nějaký prsten ve fialové barvě. Uvidíte, že vám komunikace půjde od ruky a nebudete se zbytečně rozčilovat, naopak vše konstruktivně a v pohodě vyřešíte.

Stříbrný prsten s  fialovým zirkonemStříbrný prsten s barevnými kamínkyStříbrný prsten fialový ametyst

Šperky s ametystem jsou nejvhodnější pro středu

Ametsyst je kámen pro středu. Stejně tak, jak je středa vhodná pro komunikaci, je i ametyst velkým pomocníkem při sdělení právě toho, co potřebujete. Ametyst zároveň velmi příznivě působí při nespavosti a problémech se zlými sny. Tiší, uklidňuje a odhání od sebe všechno zlé. Nádherné jsou také šperky s ametystem, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Šperky s ametystemStříbrné prsteny fialový ametystStříbrné náušnice minimalistické, s fialovým ametystem

Léčivé kameny fialové barvy

Ametrín

Ametyst

Čaroit

Fialový achát

Fialový avanturín

Fialový turmalín

Fluorit

Chalcedon

Mystický topaz

Ulexit

Sugilit

Tanzanit

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek