Vánoční dárky pro babičky a dědečky

Ty, díky kterým tu můžeme být, chceme potěšit obzvlášť. Výběr vhodného dárku pro ně ovšem nemusí být vůbec jednoduchý.

Dárky pro babičky

Babičky jsou sluncem našeho života. Ženy, které z nás svou laskavostí a trpělivostí udělaly to, co jsme. Pokud se jich zeptáte, obvykle odpoví, že už všechno mají. Ovšem tím vám s výběrem dárku moc nepomůžou, viďte?

Ženy mají rády šperky

To je známá věc, co se blýská, je ženám blízké. Se šperkem určitě nešlápnete vedle. Poohlédněte se po výraznějších prstenech, náušnicích nebo přívěscích s drahými kameny, nebo po špercích typicky českých - špercích s českými granáty. Ty jsou naprosto úchvatnéAndělské šperky mohou držet ochrannou ruku nad vašimi blízkými. Anděl je symbol ochránce a ochraňuje všechny, kteří jej nosí. Rubíny a smaragdy jsou na prvních místech v žebříčku oblíbenosti drahých kamenů. Se šperky s říčními perlami potěšíte každou ženu, jelikož jsou naprostou klasikou ve špercích.

Anděl ochránceStříbrný prsten s rubínemNušnice s českými grantyNramek z říčních perel

Dárek plný vůní a pohody

Babičce dopřejme odpočinek, který jí díky příjemné vůni poskytne hezké vzpomínky na vás, nabije ji energií, nebo přinese příjemné uvolnění po celodenní námaze. Teplé a hřejivé světlo svíčky je také velmi uklidňující.

Velký mix vůní do aromalampyStojan na vonné kužele - voňavý kouřSvícen na čajovou na svíčku z růženínuZklidňující vůně do aromalampy

Dárky pro dědečky

Dědové nás naučili, jak to či ono opravit, pokud jsme potřebovali s čímkoliv pomoc, byli tu pro nás. Chtěli bychom se jim odvděčit a ukázat jim, co pro nás znamenají, dát jim na nás vzpomínku, když nemůžeme být právě spolu.

Dárky na cesty

Cestovatelům přijde vhod i ochrání svatý Kryštof, ochránce řidičů a všech cestovatelů. Pokud je tedy váš děda vášnivý cestovatel, nebo často řídí auto, bude mu tento ochránce připomínat, že na sebe má dávat pozorDo auta mu pořiďte také hezkou vůni, na kterou můžete nechat vygravírovat monogram či obrázek, který jej jistě potěší.

Svatý kryštof obsidin, ochránce pro cestovatele před zlemSvatý Kryštof, ochrnce řidičů do autaSvatý kryštof, ochrnce cestovatelů, stříbrný přívěsekVůně do auta, zvěsná

Dárky pro zdraví

Přejeme si, aby naši blízcí byli zdraví a plní elánu. Časté bolesti svalů a kloubů, mohou už teď vaši nejbližší trápit. Proto jim můžete darovat úlevu v podobě šungitového balzámu. Drahé kameny mají spoustu pozitivních vlastností a proto je dobré vybrat kámen na neduhy, které naše milované trápí. Pokud jim mohou pomoci, určitě stojí za to je vyzkoušet.

Šungitový balzm proti bolesti svalů a kloubůKřišťálová drúzaŠungitov pyramidaAmetystov drúza

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek