Po předvánočním maratonu si užijte odpočinek

Shon a stres před Vánoci může být velmi náročný pro každého. V práci uzavíráte rok, doma čeká plno úklidu a příprav na Štědrý den. Pečeme vánoční cukroví a to jsou všechno věci navíc, které mohou nejednoho člověka vykolejit. Teď už se vánoce opravdu kvapem blíží a moc dalších věcí nestihneme.

Ještě pár obchodů, abychom měli čerstvé ingredience na bramborový salát nebo vánočku, stavit se pro kapra a dobalit poslední kousky, na které ještě nevyšel vánoční papír. Zkuste i v tomto zrychleném období mít čas i sami na sebe.

Udělejte si pohodlí

Uvařte si dobrý čaj a zpříjemněte si předvánoční atmosféru doma s příjemnou vůní plnou pohody a klidu. Pokud potřebujete nabít energií, sáhněte po energizujících citrusových tónech, které vás určitě nabudí. Ovšem určitě si aspoň na chvilku sedněte a odpočiňte. Jen tak budete mí sílu dál.

Ochutnávkový balíček vonných voskůVůně na zklidnění do aromalampyVůně do interiéru v lahvičce

Dopřejte si pohodovou atmosféru

Mihotající se světlo svíčky umocní příjemnou atmosféru a dodá klid a pohodu. Pohled do ohně odjakživa uklidňuje. Možná je to způsobeno tím, že když v minulosti hořel oheň, ochránil lidi před dravou zvěří. Vykouzlete pohodovou atmosféru třeba díky tekoucímu dýmu, vypadá naprosto fantasticky. Svíčku s přáním si zapalte myslete na pozitivní zprávu, kterou chcete do svého života přivolat.

SvíčkySvícen na čajovou svíčku z pravého minerálu - achátStojan na tekoucí dým

Obklopte se pozitivními věcmi

Abychom si vytvořili hezké a pozitivní prostředí, vystavujeme si fotografie, které nám připomínají hezké chvíle, které jsme prožili se svými blízkými. Doplňte si prostor kolem vás i o pozitivně působící kameny a minerály, či pyramidy s kladnou symbolikou. Pyramidy navíc pohlcují negativní energii a dokáží ji přeměnit na pozitivní. Byt ve stylu Feng-shui doslova dýchá, je obklopen pozitivními vibracemi a kladná energie může proudit. Pozvěte si tuto kladou energii k sobě domů i vy.

Šungitová pyramidaFeng-shui kouleOrgonitová pyramidaAmetystové drúzy

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek