Nevíte, kam si uložit své šperky?

Dostali jste pod stromečkem spoustu krásných šperků, nebo se vám doma za ta léta nahromadily a vy si je nemáte kam pořádně uložit? To je velká škoda. Protože šperkovnice, nebo stojany na šperky poslouží nejen k potřebné organizaci, abyste i ve spěchu přesně věděli co kde máte. Uzavřené šperkovnice navíc slouží i jako ochrana před prachem, nečistotami, nebo všetečnými domácími mazlíčky. Nechcete mít přece své oblíbené perly rozházené po celém domě.

Elegantní stojany na šperky

Výhodou stojanů na šperky je, že hned na první pohled vidíte, jaké šperky máte a můžete si hezky k sobě dát celou soupravu, nebo šperky ve stejných barvách a pak je snadno kombinovat. Díky stojanům můžete své šperky také hezky vystavit. Pokud máte jedinečný kousek, který chcete vystavit, bude vypadat dokonale na stojanovém dekoltu, kde krásně vynikne.

Designový stojan s patinou, kovářská práceStojan dekoltOtočný stojan na šperkyDrátěný stojan na šperky

Praktické šperkovnice

Do šperkovnic naopak všechny své drahocennosti schováte. Díky tomu je uchráníte před slunečním svitem, nenechavými prstíky, ale hlavně před prachem a nečistotami. Do různých přihrádek a šuplíčků si rozdělíte vše co máte a jednoduše se pak zorientujete nad tou krásou, kterou jste na léta nastřádali.

Fialová šperkovnice Designová zrobená šperkovniceČerná šperkovnceŠperkovnice s okýnkem

Velké šperkovnice do kterých se vleze všechno

Opravdu velké šperkovnice obsáhnou veškeré šperky, které doma máte. Navíc je jejich součástí i cestovní pouzdro, nebo menší šperkovnice, kterou se s sebou můžete vzít na cesty.

Maxi šperkovnice s cestovními pouzdry a malou šperkovnicíVelká šperkovnice s postranním věšáčkem na řetízkyVelká šperkovnice s menší šperkovnicí uvnitř

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek