Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Granát - Král mezi českými klenoty.

Šperky s českým granátem vás okouzlí.

Okouzlující šperk s českým granátem je vhodným dárkem nejenom pro úspěšnou ženu, ale potěší i náročného muže. Český granát je známý především svojí sytě rudou barvou a je znakem vášně a lásky již od dob starověku. Svůj název získal hlavně díky výskytu – především v Českém středohoří. Tento minerál je stále velice vyhledávaným ceněným kamenem, který se stále větší oblibou využívají klenotníci k výzdobě svých originálních kusů šperků, vhodných nejenom pro cílevědomé ženy, ale i pro náročné muže, kteří mají rádi kvalitu a lux

Vhodný dárek pro ženu vašeho srdce

     

Aranys.cz

Elegantní šperk zaručeně potěší každou ženu, obzvlášť tu, která si potrpí na detailech, kvalitě a české tradici.

Nádherné náušnicezlatý náhrdelník nebo okouzlující prsten zaručeně vytvoří úsměv na tváři všem ženám, které takovýto symbol lásky obdrží.

Nechte ho cítit se jako král.

Nezapomínejme však ani na muže. I ti mají svá tajná přání a především vášniví sběratelé a historici jsou typičtí svým vybraným vkusem a náročností při výběru šperků a kvalitních produktů.

Dopřejte svému milému pocit jedinečnosti a obdarujte ho pozlacenými miniaturami královských šperků osázenými českým granátem, díky kterým se bude cítit výjimečně.

Sada vsazená do luxusní černé dárkové kazety obsahující královskou korunu, žezlo a jablko je neobyčejným dárkem pro každého muže, který si zaslouží pozornost a péči.

   

Aranys.cz

Darujte kousek zdraví.

Český granát má i blahodárné a léčebné účinky, které jsou v dnešní době potřeba více, než kdy jindy. Nejenom že zvyšuje vitalitu a chuť do života, dodává potřebný klid společně s optimismem a sebedůvěrou, ale také posiluje a aktivuje celý náš organismus, reguluje krevní oběh a tlak, a zevně hojí kožní zánětlivé onemocnění.

Více o Českém granátu se dočtete v našem blogu.

             

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek