Vlastní kolekce - KABELKY ARANYS.

Věděli jste, že jsme pro vás navrhli a vyrobili krásné kožené dámské kabelky značky Aranys?

Cesta byla dlouhá, nápadů desítky, x-krát změny, ale jsou tady!

Pro Vás s láskou zhotovené dle vlastního návrhu v Italské firmě s dlouholetou tradicí. Kvalitní zpracování a použití té nejkvalitnější kůže zaručuje dlouhou životnost. Nejedná se jen o módní nefunkční výstřelky. Tyto kabelky navrhly ženy, které nejlépe vědí, co ostatní ženy ocení. Mnoho krásných detailů pozvedne funkční kousek na dokonalý doplněk pro každý den. Krásné detaily oceníte i prakticky, jako třeba boční vnější kapsu, která dodává kabelce nadčasový design. Z přední strany kabelek je vyražené logo firmy Aranys, jenž je neotřelým detailem a elegantní tečkou tohoto designového kousku.

Na eshopu jsme kabelkám dali názvy podle minerálů, které je barevně vystihují.

(např. Granát, Lapis, Onyx, Jantar, Chalcedon, Korál….atd.)

Typy kabelek:

1. Shopping bag:

Tato velká kabelka vás nikdy nezklame. Vejde se do ní opravdu hodně a formát A4 do ní vložíte na výšku i na šířku.

Můžete si ji proto s sebou bez obav vzít i na důležité jednání či do práce. Tento nadčasový design kabelky, se stane oblíbenou součástí vašeho outfitu. Černý vnitřní prostor z textilu je nápaditě vyřešený.

Obsahuje hned 5 kapes, z toho dvě jsou opatřeny zipem. Tato kožená kabelka má praktické detaily, které ulehčí hledání nezbytností, které ukrývá. Z přední strany kabelku zdobí postranní zip, který ukrývá praktickou kapsu zcela vhodnou pro mobilní telefon. Z vnější strany je kabelka opatřena kapsou na zip i na opačné straně. Celou kabelku můžete také zapnout na zip.

Nabízíme vám ji rovnou ve čtyřech barevných variantách.

      

2. Shopper:

Tato kabelka Vás ohromí nejen vzhledem, ale především spoustou přihrádek. Tento nápaditý a nadčasový design kabelky typu "Shopper", se stane oblíbenou součástí vašeho outfitu. Černý vnitřní prostor z textilu dokonale ladí s černými uchy i zapínáním. Vnitřní prostor je naprosto dokonale vyřešený, rozčleněný na tři prostorné přihrádky, do kterých se vejde i formát A4.

Prostřední kapsa je opatřena zipem, aby Vám z kabelky nic nevypadlo. Navíc má na jedné vnitřní straně malou postranní kapsičku. Tato kožená kabelka má mnoho detailů, díky nimž je nejen praktickou denní pomůckou, ale především krásným doplňkem. Rafinované zapínání na magnet je, stejně jako ucha, zdobené zlacenými nýtky.

Nabízíme vám tuto kabelku hned v osmi barevných variantách.

        

3. Vak:

Trendy dámská kabelka ve tvaru vaku z broušené kůže Vás ohromí. Tento nápaditý a nadčasový design kabelky, se stane oblíbenou součástí vašeho outfitu.

Krátké, ale pevné ucho pro nošení v ruce a také dlouhý odnímatelný popruh přes rameno zajistí pohodlné nošení. Černý vnitřní prostor z textilu dokonale ladí s černými lemy kabelky. Na jedné vnitřní straně můžete své drobnosti uschovat díky malé postranní kapsičce.

Tato kožená kabelka má mnoho detailů, díky nimž je nejen praktickou denní pomůckou, ale především krásným doplňkem. Kabelka má neobvyklé zavazovací zapínání, uvnitř je i malá kapsička na drobnosti.

Ze čtyř barevných variant si určitě vyberete tu svou.

                                     

4. Crossbody:

Trendy kabelka, která Vás ohromí a to tím, že přesto, že je menší než ostatní kabelky z nabídky, přesto se do ní vejde víc než si myslíte. Tento nápaditý a nadčasový design kabelky, se stane oblíbenou součástí vašeho outfitu.

Široké pevné ucho pro nošení v ruce a také dlouhý odnímatelný popruh přes rameno zajistí pohodlné nošení. Černý vnitřní prostor z textilu dokonale ladí s černými lemy kabelky. Na jedné vnitřní straně můžete své drobnosti bezpečně uschovat díky malé postranní kapsičce.

Tato kožená kabelka má mnoho detailů, díky nimž je nejen praktickou denní pomůckou, ale především krásným doplňkem.

Kabelku si můžete vybrat v sedmi barevných variantách.

        

Na závěr ještě pár vychytaných detailů na všech našich kabelkách:

Všechny detaily jsme poctivě ladili, tak, aby vyhovovaly dnešním moderním ženám, tak snad potěšíme všechny dámy.

      

       

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek