Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Ametrín

Země původu a výskyt: Bolívie

Barva: fialový a žlutý

Vlastnosti: Účinkuje velmi rychle a silně. Obzvláště užitečný je v případě dlouhodobých nemocí, neboť umožňuje odhalit příčiny nerovnováhy. Ametrín spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí. Tento kámen usnadňuje astrální cestování a působí při tom jako ochránce.Je vhodný pro meditaci, duchovní čistotu, vnitřní klid, mozkovou činnost, látkovou výměnu, podporu léčby chorob trávicího ústrojí a ledvin, útlum všech bolestí, regeneraci, očista tkání a pleti nebo vyjasnění zraku. Slouží jako věrný společník v každodenním životě a naplňuje naši duši harmonií. Pomáhá spojit zdánlivé protiklady. Přináší klidný a hluboký spánek. Propaguje optimismus, vitalitu a tvořivost. Sjednocuje mužskou a ženskou energii, pomáhá zvyšovat snášenlivost mezi lidmi, zbavuje předsudků, podněcuje tvůrčí schopnosti, schopnost rozhodovat sám o sobě a svém životě. Pomáhá se rychleji uvolnit do meditačních stavů. Jeho silná očistná moc odstraňuje z aury vše negativní. Chrání a posiluje orgány sluchu. Z těla vyplavuje všechno jedovaté, čistí krev. Napomáhá okysličování těla, léčí syndrom chronické únavy, bolesti hlavy, malátnost. Přispívá k regeneraci fyzického těla a posiluje imunitní systém a uvolni nervový systém. Chrání DNA. Zklidňuje kůži, upravuje vlasy, uklidňuje nervy a třes rukou, eliminuje zčervenání a koktání. Brání nositele před psychickými útoky. Ametrín působí pozitivně na intelekt, intuici a vnímání. Přináší optimismus a pohodu.

Znamení zvěrokruhu: Váhy, Blíženci, Ryby

Planeta: Uran, Neptun

Živel: Vzduch

Léčebné účinky: Ametrín léčí syndrom chronické únavy, potlačuje příliš silné vzrušení, deprese, poruchy trávení a vředy. Léčí také únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené se stresem, strach, neklid, nervozita, psychosomatické poruchy, žaludeční problémy. Léčí zažívací ústrojí, játra a ledviny, harmonizuje látkovou výměnu. Blahodárně působí na vegetativní nervový systém a fyzické dospívání, napomáhá okysličování těla, ulevuje při bolestech hlavy. Zklidňuje kůži, upravuje vlasy, uklidňuje nervy a třes rukou, eliminuje zčervenání a koktání. Podporuje čištění a regeneraci všech buněk a tkání, pomáhá rozplynout bolesti hlavy, dodává energii. Podporuje činnost autonomního nervového systému a posiluje imunitní systém.

Čakra: třetí, šestá a sedmá čakra

Duchovno: V duševní rovině ametrín zvyšuje snášenlivost mezi lidmi a pomáhá odstraňovat předsudky. Nabízí intelektu cestu za hranice každodenní reality, aby se spojilo s vyšším vědomím. Přináší jas, uvádí do souladu vjemy a činy, posiluje soustředění a pomáhá vše důkladně promyslet. Je také nápomocný při zkoumání všech vhodných možností a přináší tvůrčí způsob řešení. Poskytuje větší soustředění při meditacích. Otevírá třetí oko, napomáhá léčbě a věštění. Z aury odstraňuje vše negativní. Uvolňuje blokace v těle, emocionální i duševní.

Čištění: pod proudem vlažné vody

Nabíjení: na slunci

Ametrín

Náramek ametrín

Výrobky z ametrínu naleznete zde: Ametrín

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek