Disten

Země původu a výskyt: Austrálie, Brazílie, USA, Indie, Keňa

Barva: modrá až zelenavě modrá

Vlastnosti: Přináší rovnováhu, pokoru a spokojenost. Umožňuje logické myšlení, koncentraci a dodává rozvahu. Chrání nás před roztržitostí a unáhleností, pomáhá najít naší duši cíl. Je to soucitný kámen, který zvyšuje a přeměňuje energii, povzbuzuje k vyjadřování a komunikaci, proniká všemi zmatky a odbourává bloky, iluze, strach, zklamání a stres. Zvyšuje schopnost logického a přímočarého myšlení.

Znamení zvěrokruhu: Ryby

Planeta: Mars

Živel: Voda

Léčebné účinky: Léčí záněty horních cest dýchacích, poruchy řeči, pohybové ústrojí, snižuje tlak a ovlivňuje kladně mozkovou činnost. Příznivě působí při léčení svalových poruch, horečky, nadledvin a mozku, urogenitální soustavu, brzlík, příštítných tělísek, nadledvinky, krk. Jedná se o přírodní prostředek proti bolesti. Snižuje krevní tlak a léčí infekce. Odstraňuje přebytečnou tělesnou hmotnost, podporuje činnost mozečku a motorickou reakci těla.

Čakra: krční čakra

Duchovno: Pomáhá odstraňovat emoční bloky z meridiánů a vyrovnává čakry. Pomáhá při meditaci a obnově energie, podporuje intuici a zahání zlost. Jako jeden z "kamenů řečníků" vám pomůže vyjádřit vaše životní plány a touhy a pomáhá dodržet zvolený záměr. Otevírá komunikaci mezi vámi a vnějším světem. Zlepšuje intuici, umožňuje vyvolávat vzpomínky a sny - přináší léčivé snění, dobře poslouží lidem, kteří právě přecházejí přes hranici smrti. Pomáhá také udržovat rovnováhu mezi energiemi Jin a Jang.

Čištění: omýt vodou

Nabíjení: na měsíčním svitu

Disten

Náramek disten

Přívěsek disten

Výrobky z distenu naleznete zde: Disten

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek