Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Apatit

Země původu a výskyt: Mexiko, Norsko, Rusko, USA

Barva: žlutý, zelený, šedý, modrý, bílý, fialový, hnědý, rezavý

Vlastnosti: "Spojuje" vědomí a hmotu, je soustředěn více na budoucnost, ale také nás dokáže spojovat s minulými životy. Napomáhá sebevyjadřování a komunikaci na všech úrovních vědomí. Zvyšuje v nás motivaci, je to zdroj energie. Podporuje otevřenost, usnadňuje kontakt s jinými lidmi, podněcuje k tvůrčímu vyjadřování a jednání. Odstraňuje negativní pocity a postoje. Je velmi nápomocný pro hyperaktivní a autistické děti. Podporuje tvořivost a intelekt. Vnáší světlo do sporů a zmatků, pomáhá získávat informace, které se dají použít k osobnímu a společnému prospěchu. Rozšiřuje vědomí, posouvá nás k pravdě. Utišuje lítost, apatii, zlost, vztek, podrážděnost. Pomáhá překonávat citovou vyčerpanost. Zvyšuje cílevědomost a sebevědomí. Pomáhá se správně vyjadřovat. Otevírá radost a vidět krásy života. Dobrým pomocníkem při práci na projektech pomáhá udržet pozornost na podstatných věcech. Odstraňuje lenivost, uzavřenost, nerozhodnost. Elixír pomáhá při střevních potížích. Umožňuje otevřenost novým ideám a jejich praktické využití, zapáleností pro věc, touha vyniknout, samostatnost, činorodost. Potlačuje lhostejnost a nepřátelství, odstraňuje negativní postoj, vzbuzuje příjemné pocity a přitahuje pohledy. Zlepšuje naši schopnost přijímat a dávat lásku a akceptovat se takových, jací jsme. Pomáhá při jasnovidectví. Snižuje podrážděnost a pomáhá překonávat zklamání. Podporuje tvořivost a intelekt.

Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Vodnář

Planeta: Mars

Živel: Vzduch

Léčebné účinky: Apatit léčí kosti a podporuje tvorbu nových buněk. Napomáhá vstřebávání vápníku a prospívá chrupavkám, kostem, zubům, pohybovému ústrojí. Zlepšuje stav při problémech s klouby a křivicí. Tento kámen potlačuje pocit hladu a zvyšuje účinnost metabolismu. Podněcuje ke zdravému stravování. Působí léčivě na žlázy, meridiány a vnitřní orgány. Slouží ke snížení vysokého tlaku. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní a duchovní tělo, stejně jako čakry. Omezuje hyperaktivitu a působí podpůrně při malátnosti a příliš nízké aktivitě, je velmi dobrý při bulimii. Léčí hyperaktivitu, pomáhá autistům, zlepšuje komunikaci, působí proti koktání, pomáhá při problémech s řečí, zlepšuje vstřebávání vitamínů, regenerace, obnova buněk, růst kostí, srůstu zlomenin a pohmožděnin po úrazech, zubní sklovina. Zmírňuje existující chřipku. Posiluje a harmonizuje svalový systém, podporuje imunitní systém, mandle, ústa, hrdlo a štítnou žlázu, léčí zrak. Pomáhá při problémech s kůží. Slouží ke snížení vysokého tlaku. Při léčení se používá k cílení energie do jednotlivých orgánů těla. Stimuluje tok energie a krevní oběh, Detoxikuje tělo po používání drog nebo alkoholu, zlepšuje trávení a pomáhá při potížích s ledvinami.

Čakra: Hrdelní je naladěna na budoucnost, ale přesto dokáže spojovat člověka s jeho minulými životy. Je zdrojem psychických darů a duchovního naladění. Prohlubuje meditaci a zvyšuje tzv. hadí sílu, uvolněním kořenové čakry pomáhá odstraňovat zklamání a podporuje vášeň, v níž není přítomen pocit viny. Vrhá duši k vyššímu stupni tepla a rovnováhy. Během meditace přináší více pochopení našich bližních

Čištění: každý měsíc pod proudem vlažné vody

Nabíjení: na slunci

Apatit

Stříbrný prsten - apatit

Kategorii apatit najdete přímo tady: Apatit 

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek