Araukarit

Země původu a výskyt: Madagaskar

Barva: hnědá, žlutá, šedá, červená s výraznou kresbou letokruhů.

Vlastnosti: Zkamenělé DŘEVO je velmi uklidňující a ochranný kámen. Říká se, že uklidní nervy a obavy a podpoří pocity pohody a bezpečí. Je to dobrý kámen pro meditaci. Rovněž vám pomůže rozlišit, co je důležité a co ne, co vám umožní přestat se bát 'o maličkosti". Taktéž se říká, že zkamenělé dřevo je dobré pro úspěch v byznyse. Považuje se za kámen proměn. Pomáhá těm, kdo žije v starých budovách. Obecně zpomaluje proces stárnutí a je vhodný pro archeology, knihovníky, historiky a ty, kteří studují staré náboženství. Ulehčuje přístup k minulým životům, umožňuje nahlédnout do akašických záznamů a zkontaktovat se s rodinnými předky. Je to uzemňující kámen, výborný pro lidi, kteří mají sklony utíkat do svého světa myšlenek. Přináší trpělivost, pomáhá získat pevnou půdu pod nohami, povzbuzuje k fantazii, zve na vnitřní objevitelské cesty. Šamani používají zkamenělé dřevo na znásobení energie, pomáhá jim při cestování do minulosti. Symbolizuje dlouhověkost. Učí nás akceptovat přírodní zákony. Přináší zapomenuté vzpomínky.

Znamení zvěrokruhu: Panna, Vodnář

Živel: Země

Léčebné účinky:  Podporuje paměť, koncentraci a vytrvalost. Pomáhá při léčení artritidy, revmatismu a dny. Brzdí kornatění cév a podporuje látkovou výměnu, je výborný při chorobách, které se dají těžko diagnostikovat nebo léčit, pro nemoci v pokročilém stádiu a ty, které jsou spojeny s věkem. Povzbuzuje látkovou výměnu, pomáhá obézním při snižování hmotnosti, podporuje vylučování vody a uklidňuje nervy. Ochraňuje před infekcemi a stabilizuje ochranu. Používá se při léčení problémů s kostmi, kostrou celého těla, na léčení houbových a infekčních onemocnění, pomůže obnovit fyzickou energii, posílí kosti a usnadní při bolestech beder a zad.

Čakry a duchovno: Čakra - kořenová - nás učí akceptovat přírodní zákony. Přináší zapomenuté vzpomínky. Pomáhá člověku uzemnit se, když má sklony k útěkům do svého světa myšlenek.

Čištění: proudem vody

Nabíjení: pokud možno na poledním slunci

Araukarit - zkamenělé dřevo

Celou kategorii araukarit naleznete zde: /241-araukarit

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek