Brazilit

Brazilit  

Země původu a výskyt: Brazílie

Barva: průhledná se žlutým až zelenkavým nádechem

Vlastnosti:   Předchází psychickému obtěžování. Pomáhá převzít odpovědnost za sebe a kráčet s odvahou cestou vpřed. Přináší odpuštění, proměnné a rozpouští negativní emoce, dodává emocionální sílu. Brazilit je kámen tvořivosti a kreativního myšlení. Je vhodný pro všechny, kteří mají kreativní práci (malíři, hudebníci, spisovatelé). Přínosným je rovněž pro ty, kteří s kreativní prací teprve začínají, pomůže uvědomit si, kde končíte vy a kde začínají druzí. Brazilit umožňuje získat nadpřirozené schopnosti, které jsou skryté v každém člověku. Pomáhá je odhalit a uplatnit v životě.

Znamení zvěrokruhu: Kozoroh

Planeta: Pluto

Živel: vzduch

Léčebné účinky: Odstraňuje nadbytečnou hořkost. Uvolňuje nečistoty (jedy, toxiny, těžké kovy) z organismu, čistí ledviny a vylučovací orgány. Podporuje energii a vitalitu, pomáhá na problémy se žaludkem, podporuje činnost štítné žlázy, ochraňuje pohlavní orgány před nemocemi, hormony přivádí do rovnováhy, pomáhá předcházet úpalu, stabilizuje tělesnou teplotu při návalech tepla nebo naopak při studených rukou a nohou.

Čakra: čelní, korunní, solární, pupeční

Duchovno: Brazilit je kámen vysokých vibrací, posilující duchovní vůli a projev. Kreativní kámen, který je spojován s dávnou Atlantidou, pomáhá dosáhnout nadpřirozené věci, které jsou součástí lidské schopnosti. Očišťuje minulost a posiluje celistvost duše, přináší odpuštění, proměnné a rozpouští negativními emocemi, dodává emocionální sílu. Očišťuje minulost a pomáhá odstraňovat špatné vzpomínky a tím celkově zlepšuje vnímání sobě sama a okolí. Odbourává beznaděj, nespavost, stresy a všechny negativní vlivy. Přínosných vlastností je rovněž eliminace a tlumení hněvu a zlosti, ať již současných nebo vnitřních z minulosti. Brazilit rovněž umí navodit mír a harmonii, především ve vašem domově. Tento krystal dodává odvahu a sebedůvěru tím se dostavuje pocit blaženosti, svěžesti a chuti do života.

Čištění: běžná očista vodou

Nabíjení: na slunečním světle

brazilit

Kategorii určenou pro brazilit najdete zde: brazilit

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou


Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky


info@aranys.cz
(po-pá 8-17)

Linka pro zákazníky


+420 736 119 910
(po-pá 8-17)

Garance kvality a spokojenosti


potvrzená 
Puncovním úřadem