Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Heliotrop

Země původu a výskyt: Brazílie, Austrálie, Česká republika, Rusko

Barva: temně šedozelená s jemně červenými flíčky

Vlastnosti: Heliotrop je magický kámen, který dodává odvahu, zklidňuje a odstraňuje obavy, mírné emoce ve vypjatých situacích a při obtížném rozhodování. Pomáhá odbourat vztek, podráždění a agresivitu. Omezuje netrpělivost, zahání zlo a veškeré NEGATIVNÍ síly, které oslabují mysl a celý organismus. Tvoří ochrannou bariéru proti všem těmto vlivům a drží je v dostatečném odstupu. Heliotrop zvyšuje kreativitu a je zdrojem nových sil a energie. Dodává odvahu, zacelí a učí jak se vyvarovat a překonat těžké a nebezpečné situace. Dává rozhodnost k okamžitému činu. Heliotrop je rovněž zdrojem peněz a bohatství, protože má tu moc je přitahovat svému majiteli. Jeho silné účinky se projevují i v oblasti soudních sporů, kdy pomáhá zajistit vítězství a přiklonit porotu na svou stranu. Pomáhá navodit pocit bezpečí, dává odvahu, schopnost odhalit blížící se nebezpečí a jeho míru. Brání nás před nepříznivými vlivy prostředí, pomáhá překonat únavu, dlouhodobý stres, tiší nervozitu, agresivitu a podrážděnost. Prosvětluje náš intelekt a chrání před zlými sny. Heliotrop přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá nám neztrácet rozvahu a získávat nadhled. Tiší nervozitu a podrážděnost, vyčerpané mysli dokáže dodávat nové síly. Tento kámen také pomáhá přizpůsobit se neobvyklým situacím. Přináší štěstí v podnikání, zejména pro samostatně výdělečně činné. Pomáhá nám koncentrovat se a ukotvuje nás. Uklidňuje především ve vypjatých situacích, kde často jde o život. Působí proti chamtivosti a agresi.

Znamení zvěrokruhu: Beran, Váhy, Ryby

Planeta: Mars

Živel: Oheň

Léčebné účinky: Dnes se nejčastěji využívá na věci související s krví. Posiluje a okysličuje krev, zvyšuje fyzickou i mentální vitalitu, obnovuje sexuální sílu. Posiluje srdce, slezinu a kostní dřeň. Pomáhá vyrovnat nedostatek vitamínů, při menstruačních křečích, chudokrevnosti, hemeroidech a porodech (proti potratu a krvácení), při problémech s krevním tlakem, endokrinní systém, ledvinami (kameny), močovým měchýřem (močové kameny) a při pooperačních stavech. Posiluje čich, játra, plíce a svalstvo a je výborný na křečové žily. Posilňuje imunitní systém a pomáhá při chřipce, nachlazení, zánětech, infekcích a tvorbě hnisu, neutralizuje překyselení organismu. Pomáhá při léčbě dědičných chorob, prokrví orgány a končetiny. Pomáhá při léčbě revmatismu, dny, Žaneta žil, křečích, zánětech nervů, svalovém napětí a přetížení, Ischiasu.

Čakra: kořenová, sakrální a srdeční

Duchovno: Zahání zlo a všechny nedobré síly, odpuzuje nečisté energie a drží je v dostatečném odstupu, chrání před zlými sny. V duševní sféře pomáhá chránit proti klamům u některých obzvláště citlivých lidí, může omámit oči i mysl člověka tak, že jej činí neviditelným a navodí tím pocit bezpečí. Pomáhá přenést spiritualitu do každodenního života.

Čištění: omýt pod tekoucí vodou

Nabíjení: na Slunci

Heliotrop

Kategorii ve které naleznete heliotrop se nachází zde: HELIOTROP

 

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek