Logo

Před časem jsme se rozhodli pro velkou změnu v naší firmě. Stávající název se nám zdál příliš dlouhý, a chtěli jsme jednoduché logo, které bude elegantní a výstižné.

Po dlouhých diskuzích a spoustě návrhů, jsme se nakonec rozhodli pro elegantní název Aranys. Logo je tvořeno prvním písmenem názvu a prstenem s diamantem. Toto spojení jasně ukazuje, v jakém oboru pracujeme a co Vám nabízíme.

Po vytvoření loga přišla řada na úpravu našich www stránek. S novým názvem přišla změna domény a při té příležitosti i zbrusu nový web. Věříme, že se Vám v našem e-shopu bude dobře nakupovat. Snažili jsme se o maximální přehlednost jak v kategoriích produktů, tak při objednávání či v zákaznickém účtu. Nově jsme pro Vás vytvořili sekci BLOG, ve které najdete zajímavosti a popisy jednotlivých kamenů, zajímavosti ze světa šperků a praktické rady. Také střípky ze zákulisí naší firmy.

Dalším krokem pro nás bylo umístění loga na dárkové krabičky, papírové tašky a sametové pytlíčky. Věříme, že se Vám líbí stejně, jako nám.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek