Plesová sezóna

Také máte rádi úžasně třpytivou plesovou sezónu? Je to příležitost nejen protančit střevíčky, ale také zazářit v krásných šatech, které mohou být perfektně doplněny o nejrůznější šperky. Asi nejoblíbenější barvou společenského oděvu je černá. Ať už se jedná o jednoduché šaty, bohaté šaty s korzetem, nebo kostýmek, vše se dá perfektně sladit. Připravili jsme si pro Vás menší přehled toho, jaké šperky se hodí do jakého výstřihu či stylu šatů.

Šperky k šatům bez ramínek

Takový typ šatů můžete doplnit o téměř jakýkoliv náhrdelník nebo dámský náhrdelník typu obojek. Záleží na tom, zda máte v oblibě šperky jemnějšího charakteru nebo se nebojíte výraznějších doplňků. Pokud zvolíte jednoduchý obojek, můžete si k němu zvolit výraznější náušnice. Když padne volba na masivnější náhrdelník, vyberte si k němu náušnice jemnější a nebo kompletní soupravu šperků. díky ní nemusíte nic dlouze vybírat a máte vše hezky sladěné v jednom stylu.
Černé společenské šarty bez ramínekŠtrasová souprava špeerkůVýrazný náhrdelník s českými granátyChoker, dámský obojkový náhrdelník

Šperky pro šaty s hlubokým výstřihem

Mnoho žen si v tomto případě zvolí výraznější náušnice a dekolt ponechá volně bez doplňku. Pokud by jste ale raději daly přednost nějakému náhrdelníku, pak je skvělou volbou delší náhrdelník, který dekolt vyplní.

Šperky pro šaty s hlubokým výstřihemDlouhé stříbrné náušnice s českými granátyDlouhý náhrdelník z více řetízkůŠtrasová souprava

Šperky pro lodičkový výstřih šatů

V tomto případě záleží na tom, jak moc jsou šaty zdobené. U hladkých šatů si zvolte jednoduchý náhrdelník a u šatů s nákladným zdobením vybírejte z velmi jemných minimalistických šperků a zaměřte se také na vhodný výběr náušnic a náramku.

Šperky pro šaty s lodičkovým výstřihemStříbrné náušnice s barevnými kamenyNáramek z černých perelVýrazný stříbrný prsten se zářivými kamínky

Šperky pro košilový výstřih

Také ženy si zvykly nosit do společnosti outfity v pánském stylu. Na ženskosti jim to v žádném případě neubírá a zvolením vhodných doplňků tak získají krásný model. V těchto případech je na místě výběr nějaké soupravy šperků, složené z dámských náušnic a přívěsku, případně také náramku ze stříbra.
Šperky pro košilový výstřihStříbrná souprava s čirými zirkonyStříbrné šperky s českými granátyStříbrný prsten s barevnými kamínky

Nezapomeňte také na doplňky do vlasů, které dodají celkovému vzhledu šmrnc a zkrotí neposlušné prameny. Mohou fungovat jako praktický doplněk, nebo si vyberte ze šperků, které celkový vzhled patřičně dozdobí. Váš účes tak bude dokonalý.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek