Plesová sezóna

Také máte rádi úžasně třpytivou plesovou sezónu? Je to příležitost nejen protančit střevíčky, ale také zazářit v krásných šatech, které mohou být perfektně doplněny o nejrůznější šperky. Asi nejoblíbenější barvou společenského oděvu je černá. Ať už se jedná o jednoduché šaty, bohaté šaty s korzetem, nebo kostýmek, vše se dá perfektně sladit. Připravili jsme si pro Vás menší přehled toho, jaké šperky se hodí do jakého výstřihu či stylu šatů.

Šperky k šatům bez ramínek

Takový typ šatů můžete doplnit o téměř jakýkoliv náhrdelník nebo dámský náhrdelník typu obojek. Záleží na tom, zda máte v oblibě šperky jemnějšího charakteru nebo se nebojíte výraznějších doplňků. Pokud zvolíte jednoduchý obojek, můžete si k němu zvolit výraznější náušnice. Když padne volba na masivnější náhrdelník, vyberte si k němu náušnice jemnější a nebo kompletní soupravu šperků. díky ní nemusíte nic dlouze vybírat a máte vše hezky sladěné v jednom stylu.
Černé společenské šarty bez ramínekŠtrasová souprava špeerkůVýrazný náhrdelník s českými granátyChoker, dámský obojkový náhrdelník

Šperky pro šaty s hlubokým výstřihem

Mnoho žen si v tomto případě zvolí výraznější náušnice a dekolt ponechá volně bez doplňku. Pokud by jste ale raději daly přednost nějakému náhrdelníku, pak je skvělou volbou delší náhrdelník, který dekolt vyplní.

Šperky pro šaty s hlubokým výstřihemDlouhé stříbrné náušnice s českými granátyDlouhý náhrdelník z více řetízkůŠtrasová souprava

Šperky pro lodičkový výstřih šatů

V tomto případě záleží na tom, jak moc jsou šaty zdobené. U hladkých šatů si zvolte jednoduchý náhrdelník a u šatů s nákladným zdobením vybírejte z velmi jemných minimalistických šperků a zaměřte se také na vhodný výběr náušnic a náramku.

Šperky pro šaty s lodičkovým výstřihemStříbrné náušnice s barevnými kamenyNáramek z černých perelVýrazný stříbrný prsten se zářivými kamínky

Šperky pro košilový výstřih

Také ženy si zvykly nosit do společnosti outfity v pánském stylu. Na ženskosti jim to v žádném případě neubírá a zvolením vhodných doplňků tak získají krásný model. V těchto případech je na místě výběr nějaké soupravy šperků, složené z dámských náušnic a přívěsku, případně také náramku ze stříbra.
Šperky pro košilový výstřihStříbrná souprava s čirými zirkonyStříbrné šperky s českými granátyStříbrný prsten s barevnými kamínky

Nezapomeňte také na doplňky do vlasů, které dodají celkovému vzhledu šmrnc a zkrotí neposlušné prameny. Mohou fungovat jako praktický doplněk, nebo si vyberte ze šperků, které celkový vzhled patřičně dozdobí. Váš účes tak bude dokonalý.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou


Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky


info@aranys.cz
(po-pá 8-17)

Linka pro zákazníky


+420 736 119 910
(po-pá 8-17)

Garance kvality a spokojenosti


potvrzená 
Puncovním úřadem