Náušnice pro muže

Podkategorie

Ani náušnice už nejsou jen výsadou žen. Pánské náušnice se staly neodmyslitelným doplňkem také pro muže. Kromě kruhových náušnic s bezpečným zapínáním nabízíme i pánské náušnice s broušenými kameny, které zaručí vysoký lesk a jsou se zapínáním na puzetu. Pro muže, kteří ještě nenašli odvahu nebo si nechtějí nechat píchat uši máme v nabídce i náušnice, které lze pouze nasadit bez předešlé nutnosti jakéhokoliv nezvratného zásahu propíchnutím.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy