Dětské šperky

Kategorie určená dětem se týká nejen miminek, ale také malých slečen, které jednou vyrostou v mladé dámy, a které láska ke šperkům a všemu třpytivému bude provázet od malička. Proto zde nabízíme nejen krásné drobné náušničky vhodné už pro slečny od narození, ale také soupravy. Pro nejmenší miminka můžeme z našeho sortimentu doporučit zlaté náušničky osázené tolik oblíbenými českými granáty, které mají zapínání vepředu, jsou pro děťátko naprosto bezpečné, vzhledem k tomu, že nemají žádné ostré hrany a jsou antialergenní. Pro větší slečny si můžete vybrat z nabídky náušnic s kamínky Swarovski, které se nádherně třpytí a na výběr je široká škála barev. Větší slečny určitě potěší celé sady, které se skládají z přívěsku a náušnic. Kromě zlatých náušniček máme v nabídce také stříbrné a z chirurgické oceli. Všechny výrobky jsou antialergenní a tudíž vhodné pro naše nejmenší. 

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy