Stříbrná souprava opál bílý

Nádherná a elegantní dámská stříbrná souprava s dokonalým a zářivým bílým opálem. Souprava se skládá z krásných náušnic a zářivého přívěsku.

Kód produktu: 001-30-41

Registrační číslo: 00527

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

1 494 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Dámská stříbrná souprava ve tvaru kapek ozdobená bílým syntetickým opálem, který zajistí nádherné odlesky a nepřehlédnutelný třpyt. Vypadá velmi krásně a elegantně. Náušnice mají bezpečné zapínání na klapku.

Délka náušnic: 34 mm
Délka přívěsku: 27 mm

  • syntetický bílý opál
  • krásný komplet pro ženy
  • souprava z náušnic a přívěsku
Rhodiováním stříbra získává šperk vyšší odolnost vůči okolním vlivům, nečerná a nezachází.

Opál

Skvělý kámen, který přináší lidskému tělu mnoho pozitivního. Nejenže překonává trému a zmírňuje deprese, ale dokáže také uklidnit agresivní chování nebo léčit emoce. Odjakživa je spojován s láskou, vášní, erotikou a touhou. Dokáže čistit naše srdce i mysl. Ze zdravotního hlediska je skvělým pomocníkem při leukémii nebo epilepsii. Podporuje klidný spánek a posiluje imunitní systém. Léčí Parkinsonovu nemoc a také zmírňuje horečky. Vyskytuje se v mnoha barvách. Můžete jej vidět růžový, béžový, modrý, hnědý, žlutý, zelený, červený, fialový, oranžový, černý nebo bílý. Nejvhodnější pro Váhy, Střelce a Panny.

Více se o něm můžete dozvědět tady: OPÁL

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy