Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
10 889 Kč s DPH
10 889 Kč s DPH
Stříbrné hodinky s českým granátem jsou výjimečným šperkem, který propojuje tradiční české řemeslo s nadčasovou elegancí. Červený kožený pásek dokonale podtrhuje krásu granátů a dodává hodinkám výrazný a ženský charakter.
Stříbrné hodinky s českým granátem Garnia pocházejí z dílny Granát Turnov a jsou zdobeny pravými českými granáty, které vytvářejí výrazný a luxusní vzhled. Pouzdro hodinek je vyrobeno ze Stříbra Ag 925/1000 a povrchově upraveno rhodiováním. Následně bylo stříbro galvanizováno tvrdým kovem rutheniem, které mu dodává elegantní šedočerný odstín. Strojek hodinek je zhotoven z chirurgické oceli, což zajišťuje spolehlivost a dlouhou životnost. Výrazný červený kožený pásek krásně ladí s barvou granátů a podtrhuje celkový dojem šperku.
Každý český granát je originál a nese své přirozené jedinečné znaky.
Z důvodu vyšší hodnoty hodinek není možné zvolit platbu na dobírku. Objednávku je nutné uhradit předem, případně je možné zaplatit minimální zálohu ve výši 4000 Kč.
Stříbrné hodinky s českým granátem Garnia jsou dokonalým spojením tradice, luxusu a ženské elegance, které zaujme na první pohled.
| Materiál | Chirurgická ocel, Kůže, Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Povrchová úprava | Rhodiování |
| Šířka | 10 - 14 mm |
| Délka | 22 cm |
| Celková délka | 22,5 cm |
| Motiv | Bez motivu |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Hmotnost | 21,2 g |
| Druh šperku | Doplňky |
| Barva | Černá, Červená |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr | 31 x 21 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online