Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
od 2 298 Kč s DPH
Stříbrné náušnice podkova s českým granátem Keisy zaujmou elegantním motivem podkovy, která je symbolem štěstí a ochrany. Náušnice jsou vyrobeny ze Stříbra Ag 925/1000 s rhodiovaným povrchem a zdobené pravými českými granáty. Praktické zapínání na klapku zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení po celý den.
Stříbrné náušnice podkova s českým granátem Keisy jsou vyrobeny z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 s rhodiovanou povrchovou úpravou. Symbol podkovy představuje štěstí, ochranu a pozitivní energii, zatímco pravé české granáty dodávají šperku luxusní vzhled a tradiční český charakter. Díky zapínání na klapku jsou náušnice pohodlné, bezpečné a vhodné pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti.
Každý český granát je originál a nese své přirozené jedinečné znaky.
Náušnice Keisy spojují tradiční krásu českého granátu se symbolem štěstí v elegantním a nadčasovém šperku.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Povrchová úprava | Rhodiování, Zlacení |
| Celková délka | 18 mm |
| Zapínání | Klapka |
| Motiv | Ostatní symboly, Zvíře |
| Rozměr motivu | 11 x 11 mm |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Hmotnost | 2,3 g |
| Druh šperku | Náušnice |
| Barva | Červená |
| Původ | Přírodní |
| Varianta | podkova |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online