Jadeit zelený  

139 Kč s DPH


Poslední 2 kusy skladem

139 Kč s DPH

Jemně zelený minerál jadeit, ohlazený. Valounky jadeitu můžete využít jako dárek, nebo hmatku pro sebe a čerpat tak jeho pozitivní energii.


Registrační číslo: 12907

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Jadeit zelený  

Ohlazené kousky zeleného jadeitu využijete jako hmatku, nebo k dekoraci místnosti. Je také vhodným dárkem pro Vaše blízké.

Jadeit

Je považován za ochranný kámen a svému majiteli přinese do života harmonii, štěstí a přátelství. Dokáže přitahovat nejen lásku, ale také peníze. Vhodný pro prosperující podnikání. Kromě těchto vlastností umí také odhalit negativní myšlenky a přemění je na klidnou mysl. Velmi dobře dokáže uvolnit emoce, a to především podrážděnost. Odstraní z těla jedovaté látky a pomůže rychlejšímu hojení. Zvyšuje plodnost a příznivě působí také při samotném porodu. Vyskytuje se v zelené, hnědé, oranžové, levandulové, bílé, červené nebo krémové barvě. Nejvíce jej ocení Blíženci, Raci, Býci, Váhy, Ryby a Berani. Zjistěte si o něm více v našem blogu: Jadeit

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

 

 

Vlastnosti produktu

Minerál Jadeit
Barva Zelená
Rozměr kamene cca 2 cm
Naleziště Čína

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek