Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Kalcit smaragdový  

118 Kč s DPH


skladem

118 Kč s DPH

Přírodní kámen kalcit smaragdový, je svou mléčně zelenou barvou vhodný pro ekoraci prostoru, zároveň tak můžete využít jeho léčivé účinky, kterými na Vás bude působit.


Registrační číslo: 13040

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Kalcit smaragdový  

Přírodní kousek smaragdového kalcitu, který není vyleštěn. Vynikne tak jeho barva a struktura. Díky jeho schopnostem je tento kámen vhodný například do kanceláře, jelikož pomáhá proti vzteku.

Kalcit

Podporuje sebedůvěru, rychlé reakce, rozhodnost, schopnost překonávat překážky a dosahovat vytyčené cíle. Pomáhá při pocitech neklidu, výbušných emocí vzteku, dodává nám sílu při rozpouštění starých a nepotřebných myšlenkových forem, které se objevují při překonávání starého způsobu myšlení a konání. Kalcit uvádí do rovnováhy citové napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností. Má blahodárný vliv na střevní flóru a kůži. Kalcit posiluje kosti, klouby, imunitní systém. Je to duchovní kámen, který zajišťuje spojení s vyšším vědomím. Urychluje duchovní vývoj a umožňuje duši cestu, aby si po návratu do hmotného těla pamatovala zážitky z astrálního světa. Více o kalcitu se dozvíte zde: Kalcit
Znamení zvěrokruhu: Rak, Lev, Ryby, Blíženci

Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu. Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče.

Vlastnosti produktu

Minerál Kalcit
Barva Zelená
Rozměr kamene 25 - 30 mm

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek