Stříbrný náhrdelník s českými granáty

Skvostný stříbrný náhrdelník s motivem kytiček, které jsou osázené pravými českými granáty. Krásné zpracování v rudé barvě - barvě lásky.

Kód produktu: 012-050912652-15097

Registrační číslo: 15097

24 998 Kč

1 - 8 týdnů

Popis

Luxusní náhrdelník osázený pravým českými granáty. Tento dámský náhrdelník prvotřídní kvality okamžitě upoutá pozornost. Precizní zpracování stříbrného šperku z dílny českých mistrů zlatníků je patrné na první pohled. Jednotlivé kytičky z českých granátů jsou spojeny řetízky tak, aby dokonale obkreslil křivky a nikde tak neodstával. O tuto nádheru se nemusíte obávat, jelikož je opatřena bezpečným zapínáním na karabinku, dokonce s prodlužovacím řetízkem. Díky tomu si konečnou délku náhrdelníku z pravého stříbra sama zvolíte podle velikosti výstřihu tak, aby Vám perfektně seděl. Podívejte se na naše naše další doporučené produkty a vytvořte si tak dokonalou soupravu podle Vašich představ. Šperky s českými granáty dodáváme s certifikátem pravosti.

  • pravý český granát
  • stříbro Ag 925/1000
  • rhodiování
  • motiv květu

Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro lvy, štíry, berany a vodnáře. Více o granátu se dozvíte zde: granát

Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu v minimální výši 3000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 1 - 8 týdnů. Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy