Náramek andský opál

Pružný růžový náramek z andského opálu, který je navlečený na gumičce. Opálový náramek se díky tomu snadno nasazuje. Náramky s minerály se velmi dobře kombinují s jinými náramky.

Kód produktu: 011-4108

Registrační číslo: 12794

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

91 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Pořiďte si krásný náramek tvořený ze sekaných kousků andského opálu. Jednotlivé kamínky jsou navlečeny na kvalitní gumičce a přizpůsobí se každému zápěstí. Jemný růžový pružný náramek z minerálů si oblíbíte i pro jeho pozitivní účinky, které opál má.

Opál

Skvělý kámen, který přináší lidskému tělu mnoho pozitivního. Nejenže překonává trému a zmírňuje deprese, ale dokáže také uklidnit agresivní chování nebo léčit emoce. Odjakživa je spojován s láskou, vášní, erotikou a touhou. Dokáže čistit naše srdce i mysl. Ze zdravotního hlediska je skvělým pomocníkem při leukémii nebo epilepsii. Podporuje klidný spánek a posiluje imunitní systém. Léčí Parkinsonovu nemoc a také zmírňuje horečky. Vyskytuje se v mnoha barvách. Můžete jej vidět růžový, béžový, modrý, hnědý, žlutý, zelený, červený, fialový, oranžový, černý nebo bílý. Nejvhodnější pro Váhy, Střelce a Panny. O tomto úžasném kameni se mnohem více dozvíte také tady: Opál

Každý kámen je originál, proto mějte prosím na paměti, že se od sebe jednotlivé kameny mohou mírně lišit tvarem a zabarvením. Léčivé kameny nenahrazují lékařskou, ani jinou odbornou péči.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy