Náušnice měsíční kámen ovál

Visací stříbrné dámské náušnice s krásnými minerály s duhovými odlesky. Právě takový je měsíční kámen. Upoutejte pozornost a podtrhněte svou osobitost, díky netradičnímu šperku.

Kód produktu: 011-1036

Registrační číslo: 02322

Přejete si zaslat e-mail, až bude zboží dostupné?

Zapínání

749 Kč

Dočasně nedostupné

Popis

Neobyčejné stříbrné dámské náušnice s nádherným měsíčním kamenem, který je jejich nepřehlédnutelnou dominantou. Měsíční kámen je pečlivě usazený do stříbrného rámečku a působí elegantním a vytříbeným dojmem. Ozdoba náušnic je zavěšena na afroháčku, který Vám na požádání můžeme vyměnit za zapínání na klapku (s doplatkem).
Tuto možnost si vyberete ve filtru.

  • náušnice s pravými minerály
  • visací náušnice
  • možnost výměny zapínání

Měsíční kámen

Měsíční kámen je kamenem nových počátků. Je velmi silně spjat s Měsícem, což napovídá už jeho jméno. Dokáže uklidnit přehnané reakce a udržuje mužskou a ženskou energii. Používá se ke zklidnění hyperaktivních dětí. Má výborný vliv na reprodukci, těhotenství, porod i kojení. Pomáhá vstřebávat živiny a vylučuje jedovaté látky ven z těla. Elixír z něj se používal proti nespavosti. Jeho barva může být krémová, bílá, zelená, žlutá nebo modrá a vhodný je zejména pro Raky, Štíry, Panny, Ryby a Váhy. Více o měsíčním kameni se dozvíte zde: Měsíční kámen

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy