Být štíhlá není věda

Určitě každý někdy zažil ten pocit, kdy byl se svým vzhledem nespokojený. Spoustu z nás, hlavně tedy ženy, trápí nadváha nebo pár kil navíc. Chcete s tím něco dělat, ale nevíte jak začít? Hubnutí není žádná věda, stačí znát pár tipů a dosáhnete svého cíle!

Všechno je v hlavě!

Přestaňte se trápit nad svým vzhledem a začněte se mít ráda. Jedině tak si vybudujete cestu k úspěchu. Řekněte si, že tohle a tohle můžu změnit a držet se toho. Je důležité se neustále motivovat a věřit si, protože jedině tak se budete těšit na své výsledky a nevzdáte to.


Jídelníček… 

Samozřejmě, že bez upraveného jídelníčku to nepůjde. Je potřeba vydat více energie než přijmout. A jíst zdravě, pestře a tak, aby vás to opravdu bavilo. Tohle není konec, ale naopak začátek něčeho nového! Pokud se pokusíte pouštět do různých diet, vašeho cíle dosáhnete jen těžko, protože to pro vás bude otravné. Jednoduše, naučte se jíst zdravě a hlavně, jezte pravidelně (po 2 až 3 hodinách)! Na internetu je spousta zdravých receptů, které nejsou náročné, obsahují méně kalorií a navíc jsou velmi chutné.

Pohyb...

Asi vás možná uklidní fakt, že strava tvoří 70% úspěchu hubnutí a pohyb pouhých 20% a zbylých 10% psychika. Ale to neznamená, že se budete jen válet na gauči u televize a nic nedělat. Ano, každý nemá možnost chodit do posilovny a nemá talent na sporty, ale sem tam si vyjít někam na svižnou procházku či túru vašemu tělu velmi prospěje. Pomůže to látkové výměně, dá do pohybu střeva a vám dodá energii. Pohyb na čerstvém vzduchu je přirozený a blahodárný pro tělo i duši.

Velká podpora přírody!

Pro dosahování cílů potřebuje každý z nás podporu, něco, co ho povzbudí a bude mu oporou. Proto by byla škoda, nezmínit se o kamenech, které celý proces hubnutí pomáhají podpořit.


Achát, kámen na sebedůvěru
Achát  
Tento kámen posiluje sebedůvěru. Mít rád sebe sama, je první krok k úspěchu.Akvamarín pomáhá zhubnout
Akvamarín  
Kámen, který pomáhá svému majiteli dotáhnou věci do konce, a to my přece chceme - zhubnout jednou provždy!Avanturín snížuje chuť k jídlu
Avanturín  
Avanturínovou vodou, kterou si vytvoříte tak, že necháte kameny ve džbánu s vodou na slunci nabít a vypijete ji před jídlem, snížíte chuť k jídlu.


Jaspis dodá energii a pomůže zhubnout
Brekciový jaspis 
Můžeme jej označit jako ,,espresso“, dodává svému nositeli energii v zablokovaných částech těla. Povzbudí vás k pohybu!


Křišťál proti únavě, uvolňuje stres
Křišťál

Tento kámen můžeme nosit v podobě náramku. Kromě toho, že vás ozdobí, funguje jako lék proti únavě a zároveň uvolňuje stres.

 

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek