Šperky z Avanturínu

Nádherný avanturín je nazýván kamenem štěstí a často se používá jako talisman. Zvyšuje vnímavost i inteligenci a podporuje kreativitu. Přináší klidný spánek, mírní emoce a rozptyluje negativní myšlenky. Z lékařského hlediska posiluje krevní oběh a snižuje stres. Podívejte se na všechny skvělé vlastnosti avanturínu.

Podrobné filtrování
Barva
Minerál
Motiv
Rozměr
Pro koho
Druh šperku
Aktivní filtry
Celkem 27 produktů

Avanturín spojuje svého nositele s léčivými účinky přírody. Používá se k ochraně domů a zahrad. Velmi příznivě působí na geopatogenní zóny. Je kamenem štěstí a příležitostí, proto je vhodné mít jej u sebe například při pracovním pohovoru. Dodává trpělivost a zdravé sebevědomí. Odbourává starosti a tlumí hněv. Skvěle působí proti vysokému krevnímu tlaku a také proti vysokému cholesterolu. Posiluje imunitní systém a má mnoho dalších blahodárných vlivů pro naše tělo. Vyskytuje se v různých barvách, nejčastěji zelená, modrá, červená nebo hnědá. Vhodný pro Býky, Střelce, Berany nebo Raky.
Podívejte se na to, jak úžasný je vlastně avanturín. Navštivte rozmanitou kategorii, kde naleznete krásné náušnice, přívěsky, prsteny a jiné šperky.

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek