Pokud objednáte do 14:00, objednávku odešleme ještě dnes

Feng Shui křišťálová koule

Dopřejte si harmonii pomocí tradičního čínského umění Feng Shui ve vašem domě, bytu či kanceláři. Dávné učení se zabývá energií v prostoru, její působení na člověka a přírodu. Ukazuje nám, jak nejlépe nastolit harmonii, aby se energie čchi mohla volně linout celým prostorem. Tímto prostorem může být myšleno váš dům, byt, pracovna, kavárna nebo dokonce i kancelář. Ve fantazii se meze nekladou, proto je výběr zcela na vás. Lidé, kteří se tomuto umění věnují, věří, že energie čchi je všudypřítomná a nabíjí prostor kolem nás. Množství energií Jin a Jang má vliv na naše zdraví a vitalitu. Energie působí na vše živé, tedy nejen na člověka, ale i na zvířata a rostliny. 

Tou nejlepší cestou zajištění energie v libovolném prostoru je za použití přírodních drahokamů, minerálů a krystalů. Jsou schopni neutralizovat negativní energii, harmonizovat své okolí a pozitivní energii podporovat v co největším rozsahu kolem sebe.

Kousek z historie

Pro obyvatelé staré Číny byl vítr (feng) a voda (shui) velmi důležitými prvky. Z toho spojení pochází název Feng Shui - jako umění a nauka sladit život s okolním prostředním a nastolit tak harmonii. V dávné historii byl vítr, slunce a voda považován za projevy energie nebe a země. Pokud vál ten správný vítr, svítilo slunce a občasný déšť pokropil půdu, pak bylo dostatek sklizně pro hladové krky. V opačném případě byla úroda zničena a to vedlo k rozpadu harmonie nejen u lidí, ale také u rostlin a zvířat. Umění Feng Shui nám umožňuje pozorovat a porozumět vzájemné ovlivňování a prolínání těchto energií v souladu se životem. 

Snadné použití

Feng Shui křišťály se používají mnoha způsoby a vyrábí se v řadě tvarů jako jsou koule, hvězdy, srdíčka i pyramidy. Skleněnou kouli nabízíme v různých velikostech na našem e-shopu v nádherné čiré barvě. Koule je upevněna na kovovém pevném lanku s očkem, pro snadné zavěšení i manipulaci.

Skleněná křišťálová koule

Dokonale broušená koule je nádherným doplňkem i díky své schopnosti odrážet světlo, a tak na jakoukoliv plochu vytvářet jedinečné a tajemné obrazce plné třpytu, barev a paprsků slunce.

Mějte na paměti, že je čas od času velmi důležité krystaly očistit od negativní energie, která se zde nashromáždila. Postup je velmi jednoduchý a snadný, stačí pouze uchopit krystal a omýt jej proudem tekoucí vody. Poté usušit čistým hadříkem a váš krystal bude opět zářit.

Zkráceně řečeno se Feng Shui využívá všude tam, kde se chceme cítit dobře, jak v soukromé, tak i v pracovní sféře.

Doufáme, že se vám článek líbil a posíláme pozitivní energii i k vám.

 

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek