Šungitová pyramida 6 x 6 cm  

699 Kč s DPH


Zbývá pouze 1 kus

699 Kč s DPH

Šungitová pyramida pohlcuje negativní působení z elektronických přístrojů. Pohlcuje negativní energii a přetvoří ji v pozitivní. Dosah této pyramidy je až 2,7 m.


Registrační číslo: 04261
Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Šungitová pyramida 6 x 6 cm  

Tato pyramidka vám může pomoci při pohlcování patogenních zón z televizorů  počítačů. A to nejen z důvodu pozitivních vlastností šungitu, ale také díky všeobecně známým přednostem pyramid. Jednoduše umístěte šungitovou pyramidu před obrazovku televize či počítače a o zbytek se postará pyramida sama. Rádius působení takto velké pyramidy je cca 2,7 m. Pokud si ji umístíte do místnosti, okamžitě se odstraní všechno nepříjemné působení elektromagnetického smogu, zlepší se složení vzduchu. Díky tomuto se prý dokonce i mění vůně v místnosti.

Šungit

Šungit má spoustu vynikajících vlastností. Mimo jiné zmírňuje patogenní vlivy televizorů a počítačů. Vstřebává do sebe negativní vlivy okolí. Přetvoří špatné energie na pozitivní. Má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření.
Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to svérázná "čistička", prostředek na přetvoření špatných, negativních energií v energie pozitivní, životadárné. Zdravotní - léčebné účinky. Šungit - věčný kámen zdraví, čistí a dezinfikuje vodu, harmonizuje člověka i prostředí. Více se o skvělém šungitu zde: Šungit

Vlastnosti produktu

Minerál Šungit
Motiv Pyramida
Hmotnost 414 g
Barva Černá
Naleziště Rusko - Karélie
Rozměr 6 x 6 cm

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-17)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-17)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek