V horkých letních dne je třeba pít.

Pijete vodu se šungitem?

Už jste určitě zaslechli o tom, že voda, která nám teče z kohoutku, není úplně dobrá a bylo by lepší, ji nějakým způsobem přečistit. A obzvlášť v tyto horké dny, kdy je potřeba hodně pít.

Nejen, že je voda chemicky upravovaná, ale také opakovaně pumpovaná prostřednictvím silných elektrických pump, které vytvářejí intenzivní elektromagnetická pole. Kvůli tomu se ničí živá struktura vody a takováto voda se mění na mrtvou vodu s narušenou strukturou. Pití této vody má pak negativní vliv na naše buňky a tím může docházet k rychlejšímu stárnutí. Ve vodě zůstává stopové množství chemických látek potřebných k jejímu vyčištění a takovouto vodu asi nikdo z nás pít nechce.

V dnešní době je mnoho možností, jak získat čistou vodu pomocí různých filtrů a tak dále. Avšak nejlepší přírodní filtr je jistě šungit.

Šungit je neprůhledná černá uhlíková hornina stará 2 miliardy let. Jeho jediné naleziště se nachází v Karélii v severozápadním Rusku. 

Jak na to?

Šungitovou vodu připravíte tak, že kamínky propláchněte vodou, přitom je můžete jemně očistit kartáčkem a promnout v rukou, aby se zbavily jemného prachu, který je přirozenou součástí kamenů. Vložte kameny do nádoby a zalijte vodou z kohoutku, či jinou pitnou vodou, v poměru 100-150g kamínků na 1 l vody. Po 1-3 dnech již můžete využívat blahodárné působení zaktivované šungitové vody pro své tělo. Ale po 72 hodinách začínají účinky vody slábnout, aktivita vody se začíná snižovat. Šungitová voda je mírně nasládlá, jemná a chutná. Blahodárně působí na náš organismus, který zevně čistí, léčí. Přibližně dvakrát do měsíce šungit pro přípravu šungitové vody promývejte kvůli odstranění povlaku, který se na něm tvoří. Kameny znovu propláchněte, očistěte kartáčkem a nechejte je na slunci oschnout a znovu aktivovat. Šungit je možné použit i na vodu přečištěnou filtrem, či na osmotickou vodu, která je sice velmi čistá, ovšem postrádá vitální a dynamické vlastnosti, které jí dodá právě šungit.

Nic netrvá věčně a u šungitu tomu není jinak. Šungit po každodenním používání po 5 měsících snižuje svou aktivitu. To znamená, že jeho léčivé účinky snižuje. Potom jej můžete vložit do půdy na zahradě nebo do květináčů, protože prospěje vašim rostlinám.

Ale šungit není jen dobrý na filtraci vody. Má velice silné antigeopatogenní účinky, proto je vhodné jeho použití v blízkosti spotřebičů, jako například počítačů, mobilních telefonů, mikrovlnných trub nebo televizních přijímačů. A to především ve formě pyramidy. 

Šungitová drť

Více výrobků ze šungitu naleznete zde: Šungit

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek