Rudraksha

Rudraksha

 

Země původu a výskyt: Himaláje, Nepál, Indie, jihovýchodní Asie

Barva: hnědá, oranžovohnědá

Vlastnosti: Rudraksha  jinak nazývána “Boží slzy” nebo také “Slzy boha Šivy”. Ve skutečnosti se jedná o semínka z modrých plodů, která rostou na věčně zeleném stromu, jehož název je Elaeocarpus ganitrus. Tato semena v sobě ukrývají obrovské mystické a léčivé účinky. Svému  nositeli  přináší klidnou mysl, spoustu energie a navíc má velice pozitivní léčebné účinky. Velmi dobře dokáže podpořit intuici a ukázat tak správnou cestu. Rudraksha v sobě skrývá takové množství energie, že je možné si z ní pro sebe čerpat nekonečné množství. Je schopna kolem sebe vytvořit neviditelný štít, který zamezí veškerým negativním vlivům vyzařujícím z okolí. Navíc se traduje, že svého majitele dovede snáze k vysněnému cíli. Neskutečná síla rudrakshi je známá už více než 3000 let, proto si zasloužila velkou důvěru i oblibu po celém světě.

Léčebné účinky: Skvěle působí proti stresu, depresím a úzkostem. Uvádí tělo do klidu a pohody. Velmi pozitivní vliv má také na vysoký krevní tlak a na srdce. Její skvělé účinky působící proti stárnutí ocení jistě nejen ženy. Mimo tyto úžasné vlastnosti dokáže také skvěle eliminovat  již projevené fyzické nemoci a zabránit v rozvoji nemocem dalším.

Čakry a duchovno: Vyrovnává harmonii všech čaker.

Čištění: 1x za měsíc namočit do horké vody a očistit kartáčkem. Poté namazat vhodným olejem a jemně vetřít.

Upozornění: Není vhodný častý kontakt s vodou, proto si šperky z rudrakshi sundávejte před sprchováním, koupáním i mytím nádobí. Také před spaním je vhodné si je sundat a uložit pod polštář nebo vedle postele.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek