Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
5 999 Kč s DPH
5 999 Kč s DPH
Ocelový náramek s říční perlou a zirkony Valeriana je vyroben z kvalitní chirurgické oceli. Nepravidelné pravé říční perly v jemných pastelových odstínech jsou propojeny ocelovými prvky a doplněny zirkony (kubická zirkonie). Dominantním detailem je zapínání zdobené zirkony s elegantním motýlkovým motivem.
Ocelový náramek s říční perlou a zirkony Valeriana spojuje moderní design s přirozenou krásou perel. Chirurgická ocel je odolná, stálobarevná a vhodná pro každodenní nošení.
Říční perly nemají stejný tvar, a proto se jednotlivé kusy mohou lišit velikostí, tvarem i barevným tónem, což je jejich přirozeným znakem a důkazem originality.
Valeriana je šperk, který působí luxusně, jemně a zároveň naprosto originálně.
| Materiál | Chirurgická ocel |
|---|---|
| Minerál | Perla, Zirkon (kubická zirkonie) |
| Délka | 22 cm |
| Zapínání | Karabinka |
| Motiv | Bez motivu |
| Rozměr motivu | Motýl: 14 x 10 mm |
| Druh šperku | Náramek |
| Barva | Bílá, Lososová, Růžová |
| Rozměr kamene | cca 13 x 22 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online