Gravírování šperků

 

Gravírování šperků v Aranys

Gravírování na šperky:

U nás v týmu rádi říkáme, že Aranys sluší tělu i duši. A když si šperk od nás necháte gravírovat, dotkne se také vašeho srdce. Gravírováním šperku dáte najevo, že je pro Vás vyjímečný. Jak ten, kdo šperk obdrží, tak šperk samotný.  Když na šperk necháte vyrýt jméno, šperk personalizuje, stane se osobním. Můžete také vyjádřit Vaše pocity gravírováním krátkého vzkazu jako: “Miluji tě” nebo popusťte uzdu své fantazii. Gravírujeme do zlata, stříbra a chirurgické oceli. Rádi vyryjeme na zakoupený náramek, prsten nebo řetízek jakýkoliv nápis do 15 znaků, protože ty nejkratší vzkazy bývají také ty nejsilnější...

 

Pro koho se gravírované šperky hodi?

Gravírováním šperku nikdy nic nezkazíte. Ať už je to třeba náhrdelník pro dceru nebo vnučku, pánský náramek pro manžela nebo přítele, či dva šperky zakoupené pro dvě spřízněné duše. Gravírujeme hlavně jména a vzkazy, ale můžete si také nechat vyrýt pro Vás významné datum. Často to je např. datum svatby a datum zasnoubení. Rytím do šperku si můžete také připomínat něco sama sobě. Je to tedy vhodné, i pokud pořizujete šperk pro sebe. Šperk tím získá jedinečný a osobní charakter.

Jaký styl písma se hodí ke gravírování?

U nás si můžete vybrat ze tří fontů:

Cambria  - Písmo vytvořeno nizozemským návrhářem Jellem Bosmaem, se skvělé hodí pro všechny, kteří dbají na tradiční a osvědčený kaligrafický styl. Vyryté písmo je dobře čitelné a představuje jasnou volbu, pokud si nejste jisti, který typ fontu zvolit.

 

Monotype Corsiva - Výběr rytí ve stylu rané italské kurzívy z 16. stol. Gravírování šperku tímto písmem je přímo stvořeno pro všechny romantiky. Zejména v něm vynikají první počáteční písmena, ověnčená jemnými kudrlinkami. Je to jasná volba pro všechny rytiny spjaté se svatebními a snubními prsteny.

 

Segoe Script - Pokud byste chtěli vyrýt na Váš nový šperk něco osobitého, vyberte práve Segoe script. Tento font se od ostatních dvou jasně odlišuje svým vzhledem “ručně psaného” písma. Šperky s tímto gravírováním, budou na obdarovaného působit dojmem, že jste mu je tam vygravírovali osobně. 
 

Příklad všech tří fontů je vždy u každého produktu s možností gravírování. 

Psí známky s rytím:

Nabízíme take gravírování psích známek! Nechte si vytvořit psí známky s vlastním textem. Názvy čtyřnohých miláčků ryjeme do známek s psí tématikou. Na výběr je mj. známka ve tvaru tlapky, hvězdy nebo klasická kulatá. Známky jsou vyrobeny z hliníků. Výsledné rytí je skvěle čitelné a odolné proti všem lumpárnám vašeho mazlíčka. Odzkoušeno :)

 

 

Kolik stojí gravírovat šperk v Aranys?
 

Gravírování u nás zakoupených šperků (vč. známek) stojí 299,- Kč.

 

Jak dlouho bude trvat dodání gravírovaného zboží?
 

Gravírováním se doba dodání neprodlouží. Doba dodání bude stejná, jako při nákupu negravírovaného zboží (tedy v rámci několik dní). 

 

Potřebujete poradit? 

 

Zavolejte, pište maily. Rádi Vám pomůžeme s výběrem. Pokud se chcete inspirovat šperky, které máme ke gravírování připravené, sjeďte o kousek níž dolů a můžete vybírat.

Související produkty

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek