Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
250 Kč s DPH
Ocelové náušnice s krystalem Swarovski Helissa jsou výrazným a elegantním doplňkem, který upoutá svým intenzivním leskem a jedinečnou barvou. Facetovaný krystal v odstínech fialové odráží světlo a vytváří luxusní třpytivý efekt, který podtrhne každý outfit.
Náušnice jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli, která vyniká svou odolností a dlouhou životností. Dominantní krystal Swarovski je precizně zasazen a dodává šperku výrazný charakter i elegantní vzhled.
Díky svému designu jsou náušnice ideální pro společenské příležitosti i každodenní nošení, kdy chcete dodat svému stylu jemný, ale nepřehlédnutelný detail.
Tento model náušnic je dokonalým spojením výrazného lesku, elegance a moderního stylu, které podtrhne vaši jedinečnost.
| Materiál | Chirurgická ocel |
|---|---|
| Minerál | Krystal Swarovski |
| Šířka | 7 mm |
| Zapínání | Zacvakávací |
| Motiv | Bez motivu |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice kruhové |
| Barva | Fialová |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | 10 x 6 mm |
| Průměr (rozměr) | 13 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online