Sada svíček čakry  

1 330 Kč s DPH


Dočasně nedostupné

1 330 Kč s DPH

Sada čakrových svíček v sedmi barvách čaker. Svíčky jsou v dárkovém balení i s návodem na použití pro harmonizaci čaker.


Registrační číslo: 04275

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Sada svíček čakry  

Krásná sada barevných čakrových svíček, které znázorňují jednotlivé čakry Vám pomůže k uvolnění těla i mysli. Udělejte si pohodlí a relaxujte. Dokonalý dárek pro každého.

Popis

Sada 7 svíček v barvách hlavních čaker
Každá ze sedmi čaker má svou svíčku patřičné barvy. Tyto svíčky nejsou parfemované, jsou vůní neutrální. Chcete-li dotvořit atmosféru, můžete použít k provonění prostoru například vonný vosk, který se dává do aromalampy. Jednotlivé čakry by měly být dávány do rovnováhy postupně, od základní kořenové čakry, až po korunní. Vždy se věnujte jen dané čakře, tomu, co představuje a čím Vám dopomůže, pokud bude v rovnováze. Až poté pokračujte na další. Někdy můžete mít energie nadbytek, jindy zase nedostatek. Obojí je nesoulad a vede k duševní nepohodě, poté potažmo i k nemocem. Jelikož musí být: "Ve zdravém těle zdravý duch".  A vzhledem k tomu, že jsou zde brány čakry jednotlivě - samostatně, je potřeba, je "urovnat". K tomuto Vám pomůže svíčka duhová.
Více o čakrových svících a jak je použít nužít se dočtete v našem blogu: Čakrové svíčky

Témata ke zpracování podle sedmi hlavních čaker

1. Právo přežití
Muladhara základní čakra, Kořenová čakra
Příliš mnoho energie kořenové čakry způsobuje agresivní sklony, činí z člověka dominantního egoistu, nicméně nesmělého v sexu.
Nedostatek energie kořenové čakry způsobuje malou sebedůvěru a deprese spojené s nedostatkem vůle dosáhnout životních cílů. Vede ke ztrátě zájmu o sex a oslabuje životní stabilitu.

2. Právo užívání

Swadhistana sakrální čakra, centrum kříže
Příliš mnoho energie této čakry způsobuje nadměrnou emotivnost, ctižádost a agresivitu. Člověk má sklony manipulovat druhými a je příliš poživačný, včetně posedlosti sexem.
Málo energie této čakry má za následek nadměrnou citlivost, plachost, rozmrzelost a zášť vůči druhým. Člověk je nedůvěřivý a má pocity viny.

3. Právo životní síly

Manipura čakra solar-plexu, čakra pupku
Přemíra energie této čakry způsobuje, že se člověk může projevovat jako mravokárce, workholik, perfekcionista a může pohrdat autoritami.
Málo energie této čakry má za následek nadměrnou citlivost, plachost, rozmrzelost a zášť vůči druhým. Člověk je nedůvěřivý a má pocity viny. Způsobuje deprese, nejistotu a nedostatek sebedůvěry. Máme strach, když jsme sami a naše trávení je v žalostném stavu.

4. Právo lásky

Anahata čakra srdce, srdeční centrum
Přemíra energie způsobuje, že se člověk stává příliš náročným a kritickým, majetnickým vůči druhým, náladovým a sklíčeným, je mistrem v tom, jak si v lásce klást podmínky.
Nedostatek se projevuje paranoí, nerozhodností, lpěním na předmětech nebo lidech, strachem z odmítnutí a potřebou být neustále ujišťován.

5. Právo sdílení

Vishuddha krční čakra, komunikační centrum
Nadměrná stimulace čakry vede k upjatosti, aroganci, pokrytectví, dogmatizmu a až přílišné výřečnosti.
Slabá energie může způsobit ustrašenost, plachost, nespolehlivost, nestálost. Člověk může být nevyzpytatelný, manipulovatelný a bojí se sexu.

6. Právo vidění

Ajna čakra čela, „třetí oko“
Příliš mnoho energie vede k namyšlenosti a posedlosti sebou samými. Člověk je manipulovatelný a mnohdy se stává náboženským dogmatikem.
Nedostatečnost se projevuje neasertivností, soustavnou únavou, zapomnětlivostí, nejasností a zmateností myšlenek.

7. Právo vědění

Sahasrara – korunní čakra, čakra temene hlavy
Nadbytek energie způsobuje frustraci a časté migrény.
Nedostatek energie způsobuje nerozhodnost a částečnou, nebo úplnou ztrátu fyzické jiskry radosti.

Vlastnosti produktu

Výška 13,5 cm
Barva Červená, Fialová, Modrá, Oranžová, Zelená, Žlutá
Výroba Česká republika
Průměr (rozměr) 4 cm

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek