Zlaté snubní prsteny

Pro jeden z nejdůležitějších dnů v životě, svatební den, si vyberte zlaté snubní prsteny.
Své "ano" stvrďte nádherným prstenem, kterým se budete po zbytek společného života chlubit. Stojí za to si vybrat takový, který Vás okouzlí.
Cena prstenu je závislá na jeho velikosti a zvoleném materiálu. Uvedené ceny jsou při dámské velikosti 52 a hmotnosti cca 4,0 g. Při pánské velikosti 62 a hmotnosti cca 3,6 g.
Zavolejte nám pro bližší informace na tel.: +420736119910

Kód produktu: 027-SP305-16168

Registrační číslo: 16169

Varianta

Materiál

15 588 Kč

1 - 8 týdnů

Popis

Jedinečný zlatý prsten, kterým stvrdíte manželský slib. Kednoduchý tenší kroužek z bílého či žlutého zlata s dominantním 2mm kamenem. Velmi krásný prsten, který budete rádi nosit i po svatebním dnu. Vyberte si neotřelé rudé granáty, nebo klasické diamanty, či zirkony, abyste podtrhli svou jedinečnost a osobitý styl.
Díky nápaditému osázení kameny můžete nosit prsten i jako klasický šperk s dokonalými detaily, který nebudete chtít sundat z ruky.

  • český šperk
  • snubní prsten
  • profesionální práce

Oblíbili jste si šperky jedinečné kvality české výroby? Podvejte se například na naše šperky s českými granáty.

99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým

  • Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností jako v případě obchodu Aranys. Úžasná komunikace a bleskové dodání. Ráda se budu vracet.

  • Nakupovala jsem poprvé a jsem překvapená a spokojená s rychlým vyřízením objednávky a s kvalitně zabaleným balíčkem doručovaného zboží.

  • Jedním slovem e-shop s velkým E. Kvalitní šperky, rychlost dodání, skvělá komunikace. Jsem u Aranys vždy velmi spokojená.

  • V tomto obchodě je velmi příjemné nakupování. Setkáte se tu se zájmem o zákazníka, ochotou a vstřícností. Objednávka je zasílaná obratem ruky. Velká spokojenost. Děkuji.

  • Perfektní spolupráce, vstřícní zaměstnanci, zboží jsem objednávala v pul 6 odpoledne a hned druhý den mi bylo doručeno. Doporučuji.

Další recenze

Novinky a slevy