Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
2 199 Kč s DPH
2 199 Kč s DPH
Krásná ozdobná brož ze stříbra doplněna jednou 8 mm bílou perlou. Má zajímavý tvar kytky. Elegantní brože nápaditě doplní vaše outfity a navíc vypadají skvěle.
Elegantní stříbrná brož ve skvostném desingovém provedení je dokonalým doplňkem k vašim šálám, šátkům, šatům, svetříkům nebo kardiganům. Do nejmenšího detailu propracovaná brož je doplněná jednou bílou perlou, což působí velmi elegantním dojmem. O pohodlné nasazení a bezpečné zapínání se postará špendlík se zajištěním.
Rhodiovaný povrch zajistí šperku dlouhodobě krásný vzhled i vyšší odolnost vůči okolním vlivům. Tato úprava je velmi vhodná pro alergiky na ostatní kovy. Na našem eshopu nabízíme stejnou brož i s černou perlou.
Víte jak správně pečovat o své šperky?
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Perla |
| Povrchová úprava | Rhodiování |
| Zapínání | Bezpečnostní |
| Motiv | Bez motivu |
| Rozměr motivu | 15 x 42 mm |
| Hmotnost | 3, 20 g |
| Druh šperku | Brož |
| Barva | Bílá, Stříbrná |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | Perla - 8 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online