Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
549 Kč s DPH
Stříbrná záušnice lezec Climber je vyrobena z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 a zaujme originálním motivem postavy lezce. Šperk doplňuje jemný řetízek propojující záušnici s náušnicí na puzetu, který vytváří zajímavý a hravý efekt při nošení.
Cena je uvedena za jeden kus záušnice.
Stříbrná záušnice lezec Climber je vyrobena z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 a zaujme originálním designem postavy lezce, která působí hravě a zároveň stylově. Záušnice je doplněna jemným řetízkem, který ji propojuje s náušnicí na puzetu a vytváří výrazný detail při nošení.
Záušnice patří mezi oblíbené moderní šperky, které nevyžadují propíchnuté ucho a přesto dokážou vytvořit výrazný a stylový efekt.
Záušnici můžete nosit samostatně nebo ji kombinovat s dalšími náušnicemi pro originální vrstvený vzhled.
Motiv lezce dodává šperku osobitý charakter a zaujme každého, kdo má rád originální a netradiční doplňky.
Tato záušnice je jedinečným doplňkem, který dodá vašemu stylu originalitu a hravou eleganci.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Délka | řetízek - 45 mm |
| Celková délka | 65 mm |
| Zapínání | Puzeta |
| Rozměr motivu | 20 x 12 mm |
| Hmotnost | 1,5 g |
| Druh šperku | Náušnice pecky, Piercing do ucha, Záušnice |
| Pro koho | Dámské |
| Výroba | Česká republika |
| Typ | Falešné |
| Místo určení | Do ucha |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.
Ověřený zákazník
02.05.2025
Naprostá spokojenost. Šperky luxusně zabalené a velmi kvalitní zpracování.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online