Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
4 199 Kč s DPH
4 199 Kč s DPH
Stříbrné zlacené náušnice s českým granátem Aurienna zaujmou elegantním nadčasovým designem a hlubokým vínovým třpytem pravých českých granátů. Náušnice jsou vyrobeny ze Stříbra Ag 925/1000 se zlacenou povrchovou úpravou, která šperku dodává luxusní vzhled a hřejivý zlatý tón.
Stříbrné zlacené náušnice s českým granátem Aurienna jsou vyrobeny z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 se zlacenou povrchovou úpravou. Elegantní kruhový design je osazen pravými českými granáty, jejichž výrazný vínový odstín vytváří nádherný kontrast se zlatým tónem šperku. Díky nadčasovému provedení působí náušnice velmi luxusně, žensk y a elegantně.
Každý český granát je originál a nese své přirozené jedinečné znaky.
Náušnice Aurienna propojují tradiční krásu českého granátu s elegantním zlatým tónem v nadčasovém luxusním šperku.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát |
| Povrchová úprava | Zlacení |
| Šířka | 3 mm |
| Zapínání | Zacvakávací |
| Motiv | Geometrie |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Lev, Štír, Vodnář |
| Hmotnost | 2,9 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice kruhové |
| Barva | Červená |
| Původ | Přírodní |
| Průměr (rozměr) | 15 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online