Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
od 6 775 Kč s DPH
6 999 Kč s DPH
6 775 Kč s DPH
Užijte si fascinující spojení dvou nádherných okouzlujících minerálů. Spojením smyslného rudého českého granátu a oslňujícího zeleného vltavínu vznikly tyto půvabné nepřehlédnutelné dámské náušnice. Jejich krása upoutá doslova každého.
Stříbrné dámské náušnice v neotřelém desingu jsou dokonalou volnou pro každý váš den i slavnostní příležitost. Příjemné nošení a pohodlné zapínání vám zajistí klapka. Snadno a efektně je můžete kombinovat s ostatními šperky a tvořit si tak nepřeberné množství kombinací.
Můžete si vybrat také zlacenou variantu. Tuto možnost si zvolíte ve filtru.
Rhodiovaný povrch zajistí šperku dlouhodobě krásný vzhled i vyšší odolnost vůči okolním vlivům. Tato úprava je velmi vhodná pro alergiky na ostatní kovy. Druhou variantou je zlacený povrch náušnic. K tomuto se používá povrchová úprava zlacením 14kar. zlatem.
Dodání zlacené varianty se může prodloužit, díky velkému zájmu, až na 14 dní.
Poradíme vám, jak správně pečovat o šperky.
Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro lvy, štíry, berany a vodnáře. Více o granátu se dozvíte zde: granát
Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu v minimální výši 3000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 1 - 8 týdnů. Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Český granát, Vltavín |
| Povrchová úprava | Rhodiování, Zlacení |
| Celková délka | 20 mm |
| Zapínání | Klapka |
| Motiv | Bez motivu |
| Rozměr motivu | 16 x 11 mm |
| Znamení zvěrokruhu | Beran, Blíženci, Lev, Vodnář, Štír |
| Hmotnost | 3,5 g |
| Druh šperku | Náušnice |
| Barva | Zelená |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | Vltavín 5 x 3 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online