Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
4 199 Kč s DPH
4 199 Kč s DPH
Stříbrné náušnice s larimarem Laguna jsou jemný a elegantní šperk vyrobený ze Stříbra Ag 925/1000, zdobený krásnými larimary v modrozelených odstínech. Oválné kameny vynikají svou přirozenou kresbou a lehce se pohybují při nošení, čímž dodávají náušnicím vzdušný a ženský vzhled.
Stříbrné náušnice s larimarem Laguna zaujmou svou jemnou barvou a jedinečnou kresbou, která připomíná mořskou hladinu. Larimar je vzácný minerál pocházející z Dominikánské republiky, který je tradičně spojován s klidem, harmonií a vnitřní rovnováhou. Díky tomu jsou náušnice nejen krásným doplňkem, ale i šperkem s hlubším významem.
Berte prosím na vědomí, že každý minerál je naprosto jedinečný. Proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit velikostí, tvarem, zabarvením i kresbou, což jsou přirozené znaky, které představují jejich originalitu.
Tyto náušnice jsou ideální volbou pro ženy, které hledají jemný a elegantní doplněk s nádechem přírodní krásy. Skvěle doplní každodenní outfit i slavnostní příležitosti.
Stříbrné náušnice s larimarem Laguna jsou něžný šperk, který v sobě spojuje eleganci, lehkost a klidnou energii moře.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Larimar |
| Celková délka | 30 mm |
| Motiv | Bez motivu |
| Hmotnost | Cca 6 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice visací |
| Barva | Modrá |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Štítky | Exkluziv |
| Rozměr kamene | Cca 10 x 14 mm |
| Naleziště | Dominikánská republika |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online