Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
1 319 Kč s DPH
1 319 Kč s DPH
Jednoduché a přesto krásné visací pozlacené dámské náušnice, kterým dominuje léčivý kámen zelený onyx. Vzhledem k jejím decentním provedení je jednoduše zkombinujete s ostatními šperky nebo doplňky.
Tyto zlacené náušnice zdobí jedinečný zelený onyx oválného tvaru. Náušnice jsou v elegantním hladkém provedení bez zdobení. Vhodný jak pro každodenní nošení, tak i pro slavnostnější příležitosti.
Skvělý kámen v případech řešení obtížných životních situací a nebo velkého stresu. Posiluje logické myšlení a nabádá nás k opatrnosti. Posiluje imunitní systém, zklidňuje nervovou soustavu, léčí artritidu, sluch, játra a je vynikajícím pomocníkem při chornické únavě. Jeho barva může být modrá, bílá, šedá, červená, žlutá, hnědá i černá. Panna, Lev nebo Kozoroh jej ocení nejvíce.
Více informací zjistíte v našem blogu: Onyx
| Materiál | Měď |
|---|---|
| Minerál | Onyx |
| Povrchová úprava | Zlacení |
| Celková délka | 30 mm |
| Zapínání | Háček |
| Motiv | Bez motivu |
| Znamení zvěrokruhu | Kozoroh, Lev, Panna |
| Hmotnost | 8,33 g |
| Druh šperku | Náušnice, Náušnice visací |
| Barva | Zelená, Zlatá |
| Výroba | Česká republika |
| Rozměr kamene | 10 x 15 mm |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online