Vejce onyx velké 7 x 10 cm  

345 Kč s DPH


Zbývá pouze 1 kus

345 Kč s DPH

Světlé či černé onyxové vejce je vhodné pro masáže či meditaci. Díky krásné struktuře kamene je vejce z onyxu vhodné i jako dekorace do bytu či kanceláře.


Registrační číslo: 01306

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Vejce onyx velké 7 x 10 cm  

Přírodní kámen onyx opracovaný do tvaru vejce. Nádherně na něm vynikne kresba kamene díky tomu, že je je onyxové vejce vybroušeno do vysokého lesku. Onyxové vejce se používá při meditacích, k dekoraci i při masážích.

Onyx

Skvělý kámen v případech řešení obtížných životních situací a nebo velkého stresu. Posiluje logické myšlení a nabádá nás k opatrnosti. Posiluje imunitní systém, zklidňuje nervovou soustavu, léčí artritidu, sluch, játra a je vynikajícím pomocníkem při chronické únavě. Jeho barva může být modrá, bílá, šedá, červená, žlutá, hnědá i černá. Panna, Lev nebo Kozoroh jej ocení nejvíce. Více informací zjistíte v našem blogu: Onyx

Léčivé kameny nenahrazují lékařskou ani jinou odbornou léčbu. Berte prosím na vědomí, že každý kámen je jedinečný, a proto se jednotlivé kameny od sebe mohou lišit zabarvením i kresbou, což jsou jejich přirozené znaky, které zaručují naprostou originalitu. Z tohoto důvodu se jedná o ilustrační fotografie.

Vlastnosti produktu

Minerál Onyx
Hmotnost 560 g
Barva Hnědá, Šedá
Naleziště Pákistán
Rozměr cca 7 x 10 cm

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek