Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
4 999 Kč s DPH
Stříbrné náušnice s tanzanitem a topazy Florenza zaujmou jemnou elegancí a krásnou kombinací modrofialového tanzanitu a třpytivých topazů. Díky závěsnému provedení působí lehce a velmi ženským dojmem.
Stříbrné náušnice s tanzanitem a topazy Florenza jsou vyrobeny ze Stříbra Ag 925/1000 a doplněny o výrazný oválný tanzanit, který je harmonicky doplněn třpytivými topazy. Šperk pochází z české výroby, což zaručuje pečlivé zpracování a vysokou kvalitu.
Rhodiování chrání šperk proti zčernání, zvyšuje jeho odolnost a dodává mu luxusní vzhled.
Tento šperk je dokonalým spojením jemnosti, elegance a českého šperkařského umu, který podtrhne přirozenou krásu každé ženy.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000 |
|---|---|
| Minerál | Tanzanit, Topaz |
| Povrchová úprava | Rhodiování |
| Délka | 2,5 cm |
| Zapínání | Klapka |
| Rozměr motivu | 1 x 0,5 cm |
| Hmotnost | 3,09 g |
| Barva | Čirá, Fialová |
| Výroba | Česká republika |
| Celková karátová váha | 0,75 ct |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.
Ověřený zákazník
02.05.2025
Naprostá spokojenost. Šperky luxusně zabalené a velmi kvalitní zpracování.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online