Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
10 419 Kč s DPH
10 419 Kč s DPH
Zlatý přívěsek květ s tanzanitem a diamanty Zirelia okouzlí svou jemností a precizním zpracováním inspirovaným přírodou. Tanzanit obklopený třpytivými diamanty ve spojení se Zlatem Au 585/1000 vytváří šperk plný elegance a luxusu.
Zlatý přívěsek květ s tanzanitem a diamanty Zirelia je ztělesněním jemné elegance a výjimečného designu. Dominantní tanzanit v okouzlujícím modrofialovém odstínu je zasazen do květinového motivu a doplněn jemnými diamanty, které dodávají šperku zářivý třpyt.
Přívěsek je vyroben ze Zlata Au 585/1000 a představuje českou ruční výrobu, kde každý detail vzniká s maximální precizností a důrazem na kvalitu. Díky svému nadčasovému provedení je ideální pro každodenní nošení i výjimečné příležitosti.
Každý minerál je jedinečný, proto se může jemně lišit kresbou, odstínem či strukturou.
Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu ve výši 3000 Kč.
Tento přívěsek je symbolem elegance a výjimečnosti – šperk, který podtrhne Vaši osobnost a dodá Vašemu stylu jedinečný nádech luxusu.
| Materiál | Zlato Au 585/1000 |
|---|---|
| Minerál | Diamant, Tanzanit |
| Celková délka | 17 mm |
| Motiv | Rostlina |
| Rozměr motivu | 7 x 9 mm |
| Hmotnost | 1,21 g |
| Druh šperku | Přívěsek |
| Barva | Fialová, Modrá |
| Původ | Přírodní |
| Výroba | Česká republika |
| Naleziště | Tanzanit- Tanzánie |
| Kvalita diamantů | SI1 |
| Hmotnost diamantů | 0,0888 ct |
| Čistota diamantů | G |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online