Stříbrný náhrdelník s českými granáty
24,5 g

27 499 Kč s DPH


skladem

27 499 Kč s DPH

Skvostný stříbrný náhrdelník s motivem kytiček, které jsou osázené pravými českými granáty. Krásné zpracování v rudé barvě - barvě lásky.


Registrační číslo: 15097

Variantu v této kombinaci bohužel nenabízíme.

Poštovné zdarma nad 2000,-Poštovné zdarma nad 2000,-

Stříbrný náhrdelník s českými granáty
24,5 g

Luxusní náhrdelník osázený pravým českými granáty. Tento dámský náhrdelník prvotřídní kvality okamžitě upoutá pozornost. Precizní zpracování stříbrného šperku z dílny českých mistrů zlatníků je patrné na první pohled. Jednotlivé kytičky z českých granátů jsou spojeny řetízky tak, aby dokonale obkreslil křivky a nikde tak neodstával. O tuto nádheru se nemusíte obávat, jelikož je opatřena bezpečným zapínáním na karabinku, dokonce s prodlužovacím řetízkem. Díky tomu si konečnou délku náhrdelníku z pravého stříbra sama zvolíte podle velikosti výstřihu tak, aby Vám perfektně seděl. Podívejte se na naše naše další doporučené produkty a vytvořte si tak dokonalou soupravu podle Vašich představ. Šperky s českými granáty dodáváme s certifikátem pravosti.

  • pravý český granát
  • stříbro Ag 925/1000
  • rhodiování
  • motiv květu

Granát je odvěkým symbolem lásky. Granátu existuje celá řada, pro ten, nalezený v Čechách, se užívá termín "Český granát". Také se můžeme setkat s termíny jako almandin, pyrop a další. Granát má barvu od červené, přes rudou, až do černé. Pomáhá při depresích, melancholii a vyčerpání. Posiluje energii a pomáhá při nemocech které jsou spojeny s krví. Hodí se zejména pro lvy, štíry, berany a vodnáře. Více o granátu se dozvíte zde: granát

Tento šperk je možné vyrobit z bílého i žlutého zlata Au 585/1000. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je nutné předem uhradit zálohu v minimální výši 3000,- Kč. Výroba šperku z pravého zlata může trvat 1 - 8 týdnů. Kontaktujte nás na info@aranys.cz pro přesný termín dodání.

Vlastnosti produktu

Materiál Stříbro Ag 925/1000
Minerál Český granát
Povrchová úprava Rhodiování
Celková délka 40+6 cm
Zapínání Karabinka
Motiv Rostlina
Rozměr motivu 11 x 9 mm
Znamení zvěrokruhu Beran, Lev, Štír, Vodnář
Hmotnost 24,5 g
Druh šperku Náhrdelník
Barva Červená, Stříbrná
Původ Přírodní
Pro koho Dámské
Výroba Česká republika

Recenze od našich zákazníků

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Další recenze od zákazníků

Online platby kartou

Rychlé a zabezpečené
platby online

E-mail pro zákazníky

info@aranys.cz
(po-pá 8-16)

Linka pro zákazníky

+420 736 119 910
(po-pá 8-16)

Garance kvality a spokojenosti

potvrzená 
Puncovním úřadem

Zpět na začátek