Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
857 Kč s DPH
1 319 Kč
Náramek se srdcem a zirkony Amoris je něžným vyjádřením lásky, emocí a jemné elegance. Třpytivé zirkony zasazené do motivu srdce v kombinaci s červenou šňůrkou vytvářejí šperk, který zaujme svou jednoduchostí i symbolikou.
Náramek se srdcem a zirkony Amoris je vyroben z kvalitního Stříbra Ag 925/1000 v kombinaci s textilem, díky čemuž je lehký, pohodlný a vhodný pro každodenní nošení. Zirkony (kubická zirkonie) dodávají šperku jemný třpyt a elegantní vzhled, který krásně doplní jakýkoli outfit.
Každý náramek je výsledkem pečlivé české ruční výroby, která navazuje na dlouholetou tradici šperkařského řemesla. Díky tomu je každý kus zpracován s maximální precizností a důrazem na detail.
Tento náramek je jemným symbolem lásky a elegance, který podtrhne váš styl a stane se krásným doplňkem pro každý den.
| Materiál | Stříbro Ag 925/1000, Textil |
|---|---|
| Minerál | Zirkon (kubická zirkonie) |
| Povrchová úprava | Rhodiování |
| Délka | Nastavitelná 16+3 cm |
| Zapínání | Karabinka |
| Motiv | Srdce |
| Rozměr motivu | 9 x 10 mm |
| Hmotnost | 2 g |
| Druh šperku | Náramek |
| Barva | Červená |
100% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Ověřený zákazník
08.05.2026
Již více nakupů u vaší firmy a vždy spokojenost. Krásné a kvalitní šperky
Ověřený zákazník
05.02.2026
široký sortiment, zda se že kvalita je super a rozumné ceny
Ověřený zákazník
19.01.2026
Nakupuji zde již léta, vždy spokojenost, perfektní komunikace
Ověřený zákazník
23.12.2025
rychlé dodání zboží, pěkný výběr šperků, celková spokojenost :-)
Ověřený zákazník
14.12.2025
velká nabídka šperků a rychlost vyřízení včetně doručení
Ověřený zákazník
03.12.2025
Dobrý obchod, který zašle slíbené zboží podle kvalitních fotek
Ověřený zákazník
25.11.2025
Rychlé dodání, certifikát pravosti, kvalitně zabalené.
Ověřený zákazník
11.11.2025
Zboží je kvalitní a bezva se používá. Doporučuji všem uživatelům.
Ověřený zákazník
22.08.2025
Jsem moc spokojená, pořídila jsem krásné dárečky pro kolegyňky. Velký výběr, příjemné ceny.
Ověřený zákazník
05.07.2025
Je to nádherný kousek a doufám, že se bude líbit i snaše
Ověřený zákazník
03.07.2025
Suprový výběr a kvalitní produkty! Mám už dva náramky a jsem spokojen.
Ověřený zákazník
03.06.2025
Úžasný přístup na telefonní lince. Krásné šperky, DOPORUČUJI.
Ověřený zákazník
30.05.2025
Zboží objednáno k výrobě, velmi vstřícný a milý přístup personálu
Ověřený zákazník
18.05.2025
Děkuji za rychlou a perfektní dodávku.Řetízek na nohu se darované moc líbí.
Ověřený zákazník
19.05.2025
Superrychlé dodání, s naušnicemi velká spokojenost.

Online platby kartou
Rychlé a zabezpečené
platby online