Popis šperku

Ocelové partnerské náramky Amoris jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli a představují krásný symbol spojení dvou lidí. Elegantní design doplňuje destička určená pro gravírování a jemný přívěsek ve tvaru srdce, který podtrhuje romantický charakter celého setu.

Možnost vlastního gravírování promění náramky v osobní šperk s jedinečným významem. Nechte zvěčnit důležité datum, iniciály, jména nebo krátký vzkaz, který bude připomínat vaše společné okamžiky každý den.

  • Možnost vlastního gravírování dle Vašeho přání
  • Partnerský set se symbolem srdce
  • Ideální dárek k výročí, Valentýnu nebo jen tak z lásky

Text pro gravírování uveďte prosím do poznámky na konci objednávky včetně informace, na který z náramků si přejete gravírování umístit. Pokud si přejete gravírování na oba náramky, je nutné uhradit gravírování 2× 299 Kč.

Ocelové partnerské náramky Amoris jsou výjimečným symbolem lásky, který promění společné vzpomínky v nadčasový šperk s osobním příběhem.